شناسه خبر: 6920

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6920

امام جمعه سروآباد:
رژیم غاضب صهیونیستی هیچ اعتباری در جهان ندارد
امام جمعه سروآباد گفت: رژیم غاضب صهیونیستی که در جهان اعتباری ندارد می‌خواهد با اشغال این مکان مقدس مسلمانان به خود اعتبار و اهمیت بخشد.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع این شهرستان با گرامیداشت روز قدس و تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی، اظهار داشت: موضوع قدس امروز به یک موضوع جهانی تبدیل و این مسئله موجب خشم دشمنان شده است.
وی به برنامه‌ریزی‌های گسترده دشمنان اسلام اشاره کرد و گفت: نقشه آمریکا و اسرائیل برای نابودی قدس شریف و اشغال فلسطین با شکست مواجه خواهد شد.
وی تصریح کرد: مسلمانان جهان همصدا و همدل باید از برادران و خواهران دینی خود در فلسطین حمایت کنند و اجازه ندهند قبله نخست مسلمانان به مکانی برای جنایتکاران رژیم کودک کش تبدیل شود.
امام جمعه سروآباد تاکید کرد: امروز همه مسلمانان با راهپیمایی پرشور خود در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، خشم و انزجار خود را از جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی و دخالت‌های بی‌مورد آمریکای جنایتکار نشان دادند.
ماموستا حسینی یادآور شد: پیام راهپیمایی روز قدس اتحاد و یکدلی مسلمانان و ایستادگی و مقاومت آنها در برابر جهان کفر است و سردمداران کفر یقین بدانند که پیروزی نهایی از آن مسلمانان است همانطور که خداوند متعال در قرآن کریم به آن اشاره کرده است.
وی افزود: ملت ایران اسلامی هر سال در راهپیمایی روز قدس و با تاسی از فرمان معمار کبیر انقلاب که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کردند، با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل حمایت قاطع خود را از ملت مظلوم فلسطین به گوش همه جهانیان می‌رسانند.
امام جمعه سروآباد اذعان داشت: قدس شریف متعلق به ملت مظلوم فلسطین است و رژیم غاضب صهیونیستی که در جهان اعتباری ندارد می‌خواهد با اشغال این مکان مقدس مسلمانان به خود اعتبار و اهمیت بخشد غافل از اینکه مسلمانان به این جنایتکاران اجازه نخواهند داد و تا آخرین قطره خون خود و تا پیروزی نهایی حق بر باطل در برابر آنها ایستادگی می‌کنند
وی بر حفظ وحدت در برگزاری نماز عید فطر تاکید کرد و گفت: اینکه دوشنبه و یاسه‌شنبه روزه را آغاز کرده‌ایم نباید در برگزاری عید سیعد فطر تفرقه ایجاد کنیم ملاک عمل ما در این راستا باید اتحاد و همبستگی در این عید بزرگ باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست