با صدور اطلاعیه شماره 2؛
ستاد اخوت و حمایت گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در ستاد را تشریح کرد
ستاد اخوت و حمایت پاوه که بمنظور کمک رسانی به سیل زدگان ایران اسلامی تشکیل شده است، با صدور اطلاعیه شماره 2 گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در این ستاد را جهت اطلاع عموم منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه، روز دوشنبه ۲/اردیبهشت /۹۸ ستاد اخوت و حمایت پاوه که بمنظور کمک رسانی به سیل زدگان ایران اسلامی تشکیل شده است، با صدور اطلاعیه شماره ۲ گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در این ستاد را جهت اطلاع عموم منتشر کرد.

 

متن این اطلاعیه در ادامه آمده است:

 

بسمه تعالی

قال تعالی: وَمَا أَنْفَقْتُمْ مِنْ شَیْءٍ فَهُوَ یُخْلِفُهُ  وَهُوَ خَیْرُ الرَّازِقِینَ بخشی از آیه ۳۹ سباء

هرآنچه را در راه خدا انفاق کنید، خداوند آن را جبران خواهد کرد و او بهترین روزی دهندگان است

 

اطلاعیه شماره ۲

مردم شریف شهرهای پاوه، باینگان، نوسود، نودشه، بانه وره و روستاهای تابعه

سلام‌علیکم

همچنانکه مستحضرید، بدنبال سیل ویرانگر یکماه گذشته و به­منظور ابراز همدردی با برادران و خواهران سیل زده، ستاد “اخوت و حمایت” در شهرستان پاوه تشکیل گردید.

متعاقب تشکیل آن در جلسه مورخ ۹۸/۰۱/۱۸ ، در تاریخ ۹۸/۰۱/۲۶ دومین جسله ستاد با حضور امام جمعه محترم، فرماندار محترم و جمع زیادی از مسئولان و خیرین ارجمند شهرستان تشکیل و مقرر گردید در شهر پاوه و شهرهای تابعه نمایندگان ستاد برای جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی، معرفی و این نمایندگان بعداز یک­هفته فعالیت، گزارش فعالیت­های خود را به ستاد اعلام نمایند.

در این راستا سومین جلسه ستاد در تاریخ ۹۸/۰۲/۰۲ در محل مسجد قباء پاوه تشکیل و در این جلسه نمایندگان شهر و بخشهای مختلف گزارش اقدامات خود را به ستاد ارائه و بعد از بحث و تبادل نظر، بعنوان نتیجه، موارد ذیل جهت استحضار عموم منتشر می­شود:

۱- الحمدلله همه عزیزان در مرکز بخشها، روستاها و شهر پاوه، تا این تاریخ اقدامات مقبولی انجام داده­ و تا امروز مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان وجه نقد و ۶۲ تن کالا جمع آوری شده است که از این بابت خداوند را شاکر و سپاسگزار خیّرین گرانقدر هستیم.

۲- مقرر شد مبالغ نقدی جمع آوری شده توسط همه نمایندگان ستاد، تا تاریخ ۹۸/۰۲/۰۷ به حساب بانکی ستاد نزد بانک ملی شعبه مرکزی پاوه واریز گردد.

۳- اعضای ستـــاد، از برادران و خواهــران ایمانی خود میخواهند که کمـک­های نقـــدی خود را به حساب شماره ۰۱۱۲۶۶۸۱۲۲۰۰۰ بانک ملی (شمــــاره کارت : ۸۵۲۲-۵۵۸۶-۹۹۱۷-۶۰۳۷) واریز و کمک های غیر نقـــدی را در شهر و روستا تسلیم نمایندگان و اعضای فعال ستاد نمایند.

۴- مقرر است در هفته آینده اولین کاروان کمک های نقدی و غیرنقدی خیّرین با حضور نمایندگان مردمی و ارگانها به مناطق سیل­زده ارسال گردد.

 

ستاد اخوت و حمایت پاوه

(ستاد کمک رسانی به سیل زدگان ایران اسلامی)

۹۸/۰۲/۰۲

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست