امام جمعه موقت سنندج:
سربازان گمنام امام زمان اجازه اجرای ‌توطئه‌های معاندان نظام را نمی‌دهند‌
امام جمعه موقت سنندج گفت: سربازان گمنام امام زمان تمام نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و اجازه نمی‌دهند معاندین نظام توطئه‌های خود را در استان مرزی کردستان اجرایی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، ماموستا معروف خالدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج اظهار داشت: هفته سربازان گمنام فرصت مغتنمی برای آشنایی با مجاهدت‌های این مردان گمنام و بی‌ادعاست.

وی افزود: سربازان گمنام؛ این دلاورمردان، تلاشگران و مجاهدان خوشنام همواره در خنثی کردن توطئه‌های تروریستی و عملیات انتحاری، جلوگیری از تفرقه‌ مذهبی، ثبات بازار ارز و سکه، کوتاه کردن دست مفسدان اقتصادی و تامین امنیت در داخل و خارج استان کردستان و کشور بی‌نظیر عمل کرده و به‌عنوان چشمان همیشه بیدار و هوشیار جامعه حافظ امنیت و حامی ولایت هستند.

امام جمعه موقت سنندج با اشاره به نقش سربازان گمنام امام زمان(عج) در خنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان در مرزهای استان تصریح کرد: اگر سربازان گمنام و نیروهای اطلاعاتی نباشند دشمنان به‌راحتی از مرزها نفوذ و آشوب و ناامنی در کشور ایجاد می‌کنند اما این نیروهای بی‌ادعا و سبزپوشان همیشه در صحنه به‌صورت شبانه‌روزی و با چشمان بیدار از مرزها مراقبت می‌کنند.

وی گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) تمام نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و اجازه نمی‌دهند معاندین نظام توطئه‌های خود را در استان مرزی کردستان اجرایی کنند.

ماموستا خالدی با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) اجازه موج‌سواری به ضدانقلابیون علیه نظام را نمی‌دهند، خاطرنشان کرد: جا دارد که بنده نیز به سهم خود از زحمات و تلاش‌های این نیروها قدردانی کرده و امیدوارم همچنان در اهداف و فعالیت خود پیروز باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست