امام جمعه سنندج:
سربازان گمنام امام زمان دست مفسدان اقتصادی و اداری را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند
امام جمعه سنندج گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری در کردستان خوب درخشیده و دست مفسدان و فرصت‌طلبان را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، ماموستا عبدالرحمن خدایی، امام جمعه سنندج در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در سنندج اظهار داشت: مردم ایران به‌ویژه مردمان استان کردستان همیشه قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی این مجاهدان بی‌نام و نشان هستند.

وی افزود: امنیت و آسایش حاکم در استان کردستان حاصل تدبیر و تلاش‌های نیروهای مسلح و سربازان گمنامی است که با جان و دل از میهن خود و مرزهای کشور دفاع می‌کنند.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: دشمنان نظام بارها باهدف ایجاد توطئه، ناامنی و برهم زدن امنیت و آرامش موجود در استان کردستان دست به هر ترفند و اقدام ناشایستی زده‌اند اما خوشبختانه با هوشیاری و تیزبینی نیروهای غیور و قدرتمند سربازان گمنام امام زمان(عج) آنان شناسایی و در رسیدن به اهدف خود ناکام مانده‌اند.

وی تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری در استان کردستان خوب درخشیده و عمل کرده‌‌ و دست مفسدان و فرصت‌طلبان را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند.

ماموستا خدایی بیان کرد: خوشبختانه وحدت، یکپارچگی، پشتیبانی، یکدلی و تعامل خوب مردم با نیروهای مسلح و سربازان گمنام امام زمان(عج) سبب شکست و شرمندگی دشمنان شده است.

امام جمعه سنندج «امنیت و آسایش» را ضروری‌ترین نیاز بشر و یکی از نعمت‌های بی‌بدیل الهی برشمرد و گفت: خداوند متعال را شاکریم که این نعمت را به مسلمانان عطا کرده و امیدواریم همواره این تلاشگران گمنام در انجام رسالت خود پیروز و سربلند باشند.

وی عنوان کرد: امیدواریم وابستگی و پشتیبانی مردم به نظام و رهبری روز‌به‌روز بیشتر، منسجم‌تر و با اتحادتر شود تا دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی همانند همیشه آرزوی ننگین خود را به گور ببرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست