سربازان گمنام امان زمان (عج) چشم بینا و بیدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
بیانیه دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور به مناسبت گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور به مناسبت گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) بیانیه ای صادر نمود.
در این بیانیه آمده است:
در زمانه‌ای که دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران و مزدوران آنان با تمسک به انواع دسیسه ها، مقابله با پیشرفت روزافزون کشور و گسترش نفوذ آن را در راس تکاپوی خصمانه خود قرار داده اند؛ ایران اسلامی چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب و استقرار جمهوری اسلامی را جشن گرفته است و با عزمی استوار، امید به آینده و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری و پشتوانه ملت شریف ایران، گام دوم انقلاب را بلندتر برخواهد داشت.
بی شک حصول اهداف و برکات گام نخست انقلاب و در راس آن تامین امنیت کشور، بدون تلاش‌ها و همت آحاد مردم و دستگاه‌ها میسر نبود.
در این میان نقش و جایگاه سربازان گمنام امام زمان (عج)، این چشمان بینا و بیدار نظام با همدلی و همراهی سایر دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی، نقشی درخشان و ماندنی است.
امنیتی که به همت و رشادت‌های خالصانه و بی ادعای سربازان گمنام امام زمان (عج) در سراسر کشور و به ویژه شمال کشور حاصل شده و همگان باید قدردان و در حفظ و تقویت بیش از پیش آن کوشا باشند.
ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی چشمان بیدار جامعه در حراست از امنیت کشور، سالروز ولادت حضرت ولی عصر (عج) را به این مجموعه خدوم و ملت شریف ایران اسلامی خصوصا استان گلستان تبریک عرض می‌نماییم و آرزوی توفیق و سرافرازی روزافزونشان را از خداوند سبحان مسئلت داریم.
باشد که در سایه الطاف الهی و تلاش بی وقفه سربازان گمنام و نقش بی بدیل مردم این خطه در حفظ و ارتقاء امنیت حاکم، شاهد پیشرفت بیش از پیش استان گلستان در تمامی زمینه‌ها و شاخص‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باشیم.

فهرست