شناسه خبر: 3085

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=3085

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت؛
سربازان گمنام چشمان بیدار نظام هستند
شیخ خلیل افرا با اشاره به نقش کلیدی و اساسی دستگاه‌های اطلاعاتی در تأمین امنیت کشور، تصریح کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی در حفظ نظم و امنیت کشور و مردم بی‌دریغ و شبانه‌روزی و بدون اعا و خودنمایی تلاش می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ خلیل افرا با اشاره به نقش کلیدی و اساسی دستگاه‌های اطلاعاتی در تأمین امنیت کشور، تصریح کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی در حفظ نظم و امنیت کشور و مردم بی‌دریغ و شبانه‌روزی و بدون اعا و خودنمایی تلاش می‌کنند.
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، ضمن تبریک هفته سربازان گمنام که هوشمندانه توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند به محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران، گفت: سربازان مخلص و گمنام همواره دلسوزانه و مخلصانه در دفاع از آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در پیروی از رهنمودهای امام راحل و فرمایشات حکیمانه و گهربار مقام معظم رهبری پیشگام هستند و ملت فهیم قدردان و قدرشناس زحمات این عزیزان هستند.
وی با اشاره به نقش کلیدی و اساسی دستگاه‌های اطلاعاتی در تأمین امنیت کشور، تصریح کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی در حفظ نظم و امنیت کشور و مردم بی‌دریغ و شبانه‌روزی تلاش می‌کنند، بی‌شک دشمنان، جنگ اطلاعاتی وسیعی علیه نظام اسلامی به راه انداخته‌اند و به دنبال نفوذ و ایجاد اخلال در نظام اقتصادی و فرهنگی و باورهای مردم هستند.
امام‌جمعه موقت اهل سنت کنگان متذکر شد: تلاش این عزیزان از سر اخلاص بوده و خودنمایی در انجام این وظیفه خطیر ندارند.
وی با اظهار اینکه همه نیروهای نظامی و انتظامی، بسیج، ارتش و سپاه و مخصوصاً سربازان گمنام تلاش‌هایشان بی‌هیچ ادعا و قطعاً برای رضای خدا است، اذعان کرد: اگر امروز جامعه ما در امنیت کامل به سر می‌برد و آسایش و راحتی حاکم است نقش اصلی را همین جوانان بی‌ادعا ایفا می‌کنند.
وی گفت: اگرچه خدمات و اقدامات این نهاد امنیتی و حمایت و پشتیبانی این عزیزان از انقلاب و نظام علنی و آشکارا نیست اما زحماتشان به‌وضوح ملموس و به‌روشنی محسوس و مشهود است.
رئیس هیئت افتای اهل سنت استان بوشهر با اشاره به اینکه در واقع سربازان گمنام چشمان بیدار نظام هستند بیان کرد: سربازان اسلام جان عزیز خود را فدای میهن عزیز و مردم و رهبری و اسلام قرآن کرده‌اند و در این راه شهدای بسیاری را تقدیم کرده‌اند.
شیخ خلیل افرا اخلاص در عمل دستگاه اطلاعاتی را از صفات برجسته آنان خواند و گفت: اخلاص سربازان گمنام کشور سبب اصلی موفقیتشان بوده است و محبت و اعتماد مردم نسبت به این عزیزان روزبه‌روز رو به افزونی است.
وی گفت: از ویژگی‌های این نهاد این است که در صورت مشاهده کوتاهی و اشتباه امنیتی از ناحیه فرد و یا اشخاصی در ابتدا تحقیق می‌کنند و هر حرفی را که شنیدند باور نمی‌کنند و با عمل به نص صریح قرآن: «یا ایها الذین آمنوا ان جاءکم فاسق بنباء فتبینوا» قبل از هر اقدامی تحقیق و بررسی کامل انجام می‌دهند. پس از تحقیق تذکر داده و نصیحت می‌کنند و عجولانه و با شتاب تصمیم نمی‌گیرند و شخص را آگاه می‌کنند که حتی کوچک‌ترین لطمه‌ای به خودش و امنیت جامعه نرسد.
شیخ افرا در پایان گفتگو از تلاش‌های نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و قدم‌های خیری که برای حفظ نظام و امنیت کشور برمی‌دارند قدردانی و برای طول عمر و سلامتی مقام معظم رهبری و عزت و اقتدار روزافزون کشور دعا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست