نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی
سردار سلیمانی هژمونی ارتش آمریکا و استکبار جهانی در منطقه را به هم ریخت/سردار سلیمانی پرورش یافته مکتب قرآن بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان،  محسن فتحی نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت دومین سالگرد شهادت اظهار کرد: پاسداری از ارزش‌های اسلام، قرآن و منافع ملی مهم‌ترینشاخصه و ویژگی سردار سلیمانی بود.
وی الگو برداری از سیره و روش این شهید گرانقدر از سوی تمام مسئولان در راستای خدمت هرچه بهتر به جامعه را مورد تاکید قرار داد و گفت:: شهید سلیمانی با نبوغ و استعداد بی‌مثال‌اش در طول ۴۰ سال مدیریت، درایت و صلابت توانست به فرمانده نظامی تبدیل شود که هژمونی ارتش آمریکا و استکبار جهانی در منطقه را به هم ریخت.
وی خاطرنشان کرد: عملکرد خوب و موثر سردار شهید قاسم سلیمانی موجب عزت و شرف مسلمانان و آزادی خواهان جهان شد و نام‌‌اش را برای همیشه در جهان جاودانه ساخت.
وی با تاکید بر این نکته شهید سلیمانی سرمایه و بازوی قدرتمند انقلاب اسلامی بودند و نظام اسلامی ایران به تربیت چنین فرمانده نظامی ‌به خود می‌بالد، اذعان کرد: شهید سپهبد سلیمانی حتی در زمان شهادتش به منافع ملی خدمت کرد و رستاخیزی که مردم در مراسم بدرقه این فرمانده جبهه مقاومت به پا کردند نشان دادآرمان‌ها و خط سیر حاکم بر انقلاب اسلامی هنوز زنده است.
وی اضافه کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از پرورش یافتگان مکتب انسان ساز قرآن و امام راحل بود که ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی دست مبارزه و جهاد برنداشت.
وی با بیان اینکه روحیه والا و ارزشی شهید سلیمانی در راه مبارزه با دشمنان به ویژه استکبار جهانی و رژیم کودک‌کش صهیونیستی ستودنی است و ترویج این تفکر مهم‌ترین نیاز امروز جامعه است، عنوان کرد: نهادینه شدن فرهنگ مدیریت جهادی سردار سلیمانی در دستگاه‌های اجرایی نقش مهمی در حل مشکلات موجود در جامعه و ریشه‌کن کردن فساد اقتصادی و پاسخگو کردن مسئولان خواهد داشت.

فهرست