امام جمعه آق قلا و مدیر کل کتابخانه های گلستان:
سردار سلیمانی یک لشگر بود که برای دین اسلام تلاش کرد / سیلی موشکی سپاه پاسداران دل مسلمانان را آرام کرد
امام جمعه آق قلا و مدیر کل کتابخانه های استان گلستان گفت: سیلی موشکی سپاه پاسداران به پایگاه نظامی آمریکایی در عملیات "شهید سلیمانی" دل مسلمانان را آرام کرد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالحی میرزاعلی در گفت و گو با خبرنگار ما در حاشیه گردهمایی بزرگ علما و روحانیون اهل سنت در گلستان ضمن تسلیت به شهادت رسیدن سردار قاسم سلیمانی گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یک لشگر بود که برای دین اسلام تلاش و مجاهدت کرد.
وی با اشاره به اینکه برگزاری چنین مراسم هایی باعث نشان دادن روحیه وحدت و همبستگی می شود، افزود: امروز در این مکان که به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور، ائمه جمعه و علمای اهل سنت از سراسر استان گلستان و شمال کشور گرد هم آمده اند این پیام را می رساند که با حضور خود حمایت های خود را بیش از پیش با نظام و انقلاب اعلام می دارند و همچنین ابراز لطف خود را نسبت به سردار شهید سلیمانی نشان می دهند.
امام جمعه آق قلا با بیان اینکه، سردار سلیمانی فقط مختص به ایران یا قومیت و ملیت خاصی نبود، تصریح کرد: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یک لشگر بود که برای دین اسلام تلاش و مجاهدت کرد و در این راه از جان و مال خود گذشت.
آخوند عبدالحی میرزاعلی با تاکید براینکه نیاز است چنین انسان هایی را قدر بدانیم و راه آن شهید بزرگوار را ادامه دهیم، افزود: به عموم مسلمانان جهان تسلیت عرض می کنم که سردار بزرگ ایران و اسلام به دست افرادی خبیث و منفور در جهان به طور ناجوانمردانه به شهادت رسید.
وی در ادامه سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از سیلی موشکی سپاه پاسداران به آمریکا در عملیات “شهید سلیمانی” گفت: از خبر اقدام موشکی
برادران مان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیار خوشحال شدیم و این مهم بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب به عنوان یک سیلی قلمداد شده است و این برخورد به عنوان ابتدای کار و در حد یک سیلی می باشد.
امام جمعه آق قلا در ادامه سخنان خود اظهار نمود: اگر شهید سلیمانی در سوریه و عراق با داعش و یا دیگر گروهک های انحرافی مباره نمی کرد، امروز باید داخل کشورمان با امثال داعش و یا گروهک های انحرافی مبارزه می کردیم.
آخوند عبدالحی میرزاعلی با بیان اینکه، این برادرمان در آن مناطق به شهادت رسید، گفت: باید قدر چنین افرادی را بدانیم و اگر امروز در آسایش و امنیت قرار داریم حاصل زحمات و تلاش های این سردار بزرگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست