شناسه خبر: 7907

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=7907

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
سردمداران آمریکایی نماد نفاق و شیطنت هستند
ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: سردمداران آمریکایی نماد نفاق، ریا و شیطنت هستند و قطعا چنین افرادی شایستگی مذاکره یا گفت و گو را ندارند و به هیچ تعهدی پایبند نخواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،ماموستا مُلا محمد محمدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه در مسجد جامع شافعی کرمانشاه، تلاش‌های مزورانه آمریکا را برای فریبی دیگر و شکست خورده دانست و از موضع متقن و با عزت مقام معظم رهبری در مقابل توطئه‌های جدید آمریکا تقدیر کرد.

 

ایشان در ادامه خطبه‌های خود به تشریح اخلاص در نیت و عمل و تأثیرات این ۲ موضوع مهم در زندگی افراد پرداخت و ریا و نفاق را از آفات بدی دانست و گفت: متأسفانه برخی از جامعه را به خود مشغول کرده است.

 

وی آثار ریا و نفاق این افراد را وسیع و ویرانگر دانست که با آشکار شدن آن اذهان عمومی را از خود و آنچه او تبلیغ می‌کند متنفر می‌کند.

 

خطیب جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه خطبه‌ها منافقان و ریاکاران را که با برچسب‌های دینی به ایمان افراد آسیب می‌رسانند و همچون دشمنان دین در مسیر تخریب اسلام حرکت می‌کنند افرادی بدفرجام دانست که بی شک با خشم خداوند مجازات خواهند شد.

 

ماموستا محمدی تنها راه نجات را صداقت دانست و افزود: افراد صادق با خداوند و خلق در مسیر آرامش و موفقیت گام بر می‌دارند و هیچگاه گرفتار تنفر و انزوا نخواهند شد.

 

ایشان ، همچنین با توصیه به زنان و دختران مسلمان به حفظ حجاب و پرهیز از بدحجابی گفت: حجاب امنیت است و این امنیت آنگاه حفظ خواهد شد که در ایجاد آن بانوان شایسته جامعه ما احساس مصونیت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست