شناسه خبر: 153680

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=153680

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردشت
سرزمین های اشغالی در حال تبدیل شدن به پادگان های نظامی هستند
سرهنگ نصیری اظهار داشت: هرچند کشورهای مستکبر با همه توان خود می خواهند مسئله فلسطین را در بین جوامع اسلامی کم رنگ و به سمت فراموشی سوق دهند ولی این هرگز تحقق پیدا نخواهد کرد و این یک خیال باطل است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی ، آیین عبادی سیاسی این هفته سردشت با حضور با شکوه نمازگزاران و امامت ماموستا  محمد واوی در مسجد جامع این شهرستان برگزار گردید.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردشت قبل خطبه های نماز جمعه تصریح کرد : امروز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان است که بعنوان روز جهانی قدس نام گذاری شده است و روزیست که همه مسلمانان وظیفه داریم در این راهپیمایی شرکت کنیم و اجازه ندهیم روز قدس و مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود. هرچند کشورهای مستکبر با همه توان خود می خواهند مسئله فلسطین را در بین جوامع اسلامی کم رنگ و به سمت فراموشی سوق دهند ولی این هرگز تحقق پیدا نخواهد کرد و این یک خیال باطل است.

وی گفت : با پیروزی جمهوری اسلامی ایران جبهه جدیدی علیه این رژیم اشغالگر اسرائیل شکل گرفت و با بیرون راندن عناصر رژیم صهیونیستی از ایران و سپردن محل سفارت غیر رسمی اسرائیل به فلسطین بود و با ظهور این جبهه انقلاب اسلامی کار بر این رژیم صهیونیستی هر روز سخت و سخت‌تر می شود و همیشه و در همه جا در حال ترس و اضطراب هستند.

فرمانده سپاه سردشت اظهار داشت : همانطور که جمهوری اسلامی ایران از اول مقتدرانه از فلسطین حمایت کرده و می کند باید همه کشورهای اسلامی دیگر نیز در این جهاد از فلسطین حمایت کنند.

سرهنگ نصیری در ادامه افزود : کل سرزمین های اشغالی در حال تبدیل شدن به پادگان های نظامی هستند و این نشان از فروپاشی از داخل می باشد و شاهد مهاجرت معکوس در آن هستیم نزدیک به بیست درصد از مردم آنجا پاسپورت کشورهای دیگر دارند و نزدیک به شصت درصد دیگر در حال گرفتن پاسپورت دوم هستند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد : متاسفانه ما امروزه شاهد این هستیم که جهان لحظه به لحظه در حال گرفتن آمار مربوط به کرونا است و چشمان خود را بر روی جنایت رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی و یمن بسته اند و تمام فکر و ذهن شان شده جنگ اوکراین و بیماری کرونا ، ما همانطور که جنگ در اوکراین را ناشایست  می دانیم و با آن مخالفیم تصرف در سرزمین های اشغالی و جنگ در یمن را نیز محکوم می کنیم.

وی گفت : متاسفانه در داخل بعضی ها منافق صفت هستند و تبدیل به صدای دشمن شده اند و حرف های آنان را تکرار می کنند و می گویند مقاومت هزینه دارد و منقضی شده و نتیجه ای ندارد ولی ما می گویم زهی خیال باطل اگر مقاومت جوانان حزب الله و گروهای حماس فلسطین اشغالی و رزمندگان سپاه و سایر مدافعین حرم نبود الان ما در همین مرزهای شهر سردشت و یا در عمق کشور باید با گروه تروریستی داعش و اسرائیل اشغالگر می جنگیدیم.

وی در پایان به کشورهای عربی و همسایه یک توصیه نمود و اظهار داشت : دست از حمایت کشورهای مستکبر و این رژیم جعلی بردارند و به وعده های آنان دل نبندند چون همه اینها تو خالی هستند و بدانند جمهوری اسلامی ایران تمام حرکات آنان را به شدت رصد می کنند و در صورت کوچکترین اشتباه پاسخ کوبنده ای دریافت خواهند کرد. و در پایان توسط ماموستا احمد شریعتی قطعنامه خوانده شد.

انتهای پیام

فهرست