مدرس مدرسه علوم دینی نور بناور:
سرنگونی پهباد جاسوسی برای دنیا و دولت آمریکا پیام روشنی داشت
مدرس مدرسه علوم دینی نور بناور گفت: دولت آمریکا باید بداند اگر دست از پا دراز کند، ایران بزرگ مشت محکمی به آنها خواهد زد و این پیام مهمی بود که با سرنگونی این پهپاد آمریکایی به آنها ارسال گردید.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند نیاز قلیچ حنفی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به  اقدام قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از مرزهای کشور و منهدم کردن پهباد جاسوسی آمریکا اظهار کرد: با وجود تداوم تحریم های ظالمانه، بار دیگر اقتدار و توانمندی نظام مقدس اسلامی و مهندسین متخصص و متعهد این مرز و بوم به منصه ظهور پیوست و پدافند هوایی ایران اسلامی پهباد جاسوسی رژیم تروریستی آمریکا را با دقت و قدرت تمام منهدم ساخت و به آیه کریمه (و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه) جامه عمل پوشانید.
وی اقدام شجاعانه در ساقط کردن این پهپاد را بسیار ارزشمند دانست و افزود: انهدام پهباد آمریکایی در آسمان خلیج همیشه فارس، کام مردم را شیرین کرد و این حرکت بیانگر اقتدار و عظمت ایران و سپاه است.
مدرس اهل سنت مدرسه علوم دینی نور بناور تصریح کرد: لازم است که دشمنان هوشیار شوند و دست از اقدامات نابخردانه بردارند، چون که امت اسلامی ایران در حمایت از نظام اسلامی و آرمان های انقلاب، مستحکم تر از همیشه در برابر دشمنان ایستادگی می کنند.
آخوند نیاز قلیچ حنفی با بیان اینکه تنها راه موفقیت در مقابل آمریکا ایستادگی و مقاومت است، گفت: ایران در ۴۰ سال اخیر با اتحاد مردم و تحت مدیریت و رهبری امام و مقام معظم رهبری در برابر هر توطئه‌ای سربلند بیرون آمده است.
وی ضمن تشکر از نیروهای مسلح و سپاه گفت: این حرکت بزرگ مایه افتخار و عزت ما است که مقابل پهبادهای پیشرفته آنها می ایستد و اجازه تجاوز را نمی دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست