مدرس مدرسه علوم دینی ضیاییه شهر فراغی:
سرنگونی پهباد یعنی اقتدار ایران اسلامی برای ضالمان و قوت قلبی برای مسلمانان جهان اسلام است
مدرس مدرسه علوم دینی اهل سنت ضیاییه شهر فراغی گفت: سرنگونی و منهدم شدن پهباد جاسوسی آمریکا یعنی اقتدار ایران اسلامی برای ضالمان و قوت قلبی برای مسلمانان جهان اسلام می باشد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالجلیل فرهمند درباره ساقط شدن پهباد جاسوسی آمریکایی به دستان پر توان پاسداران غیور انقلاب اسلامی گفت: منهدم کردن پهباد جاسوسی آمریکا نشان از اقتدار ایران اسلامی در مقابل ظالمانی همچون آمریکا و اسرائیل است که بدانند ایران اسلامی همیشه استقلال و آزادی را دارد و در مقابل ظلم و ستم کوتاه نمی آید.
وی با بیان این که نیرو‌های مسلح کشورمان با این اقدام به موقع بار دیگر اقتدار و آمادگی نظامی خود را به رخ جهانیان کشیدند، افزود: سرنگونی این پهپاد فوق پیشرفته از سوی پدافند هوایی سپاه پاسداران نشان دادن گوشه‌ای توان نظامی و موشکی کشورمان به آمریکایی‌ها بود.
مدرس مدرسه علوم دینی ضیاییه شهر فراغی گفت: این یک پیروزی بسیار بزرگ برای ملت ایران بود، دشمنان نظام بدانند که ملت ایران پای هر متجاوزی را از کشورش قطع می‌کند.
آخوند عبدالجلیل فرهمند تصریح نمود: حرکت شجاعانه پاسداران ایران در سرنگونی پهباد جاسوسی آمریکا، بار دیگر ذلت آمریکا را به تصویر کشید و رژیم جنایتکار آمریکا قطعا در مقابل اقتدار ایران اسلامی نابود شدنی است.
وی با بیان اینکه نیروهای آماده، بصیر و در صحنه انقلاب اسلامی با این برخورد نشان دادند که اقتدار و عظمت ایران اسلامی کاهش یافتنی نیست عنوان کرد: پیمان شکنی آمریکا برای همه اثبات شده و باید در برابر این رفتارهای آن‌ها با اقداماتی نظیر همین منهدم کردن هواپیمای جاسوسی برخورد سخت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست