امام جمعه سنندج:
سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا پاسخ کوبنده‌ای به یاوه‌گویی‌های «ترامپ» بود
امام جمعه سنندج گفت: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا اقتدار علمی و قدرت دفاعی نظام جمهوری اسلامی را به دنیا نشان داد و پاسخ کوبنده‌ای به گستاخی‌ها و یاوه‌گویی‌های «ترامپ» بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، ماموستا عبدالرحمن خدایی عالم برجسته اهل‌سنت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، با قدردانی از دلیرمردان و نیروهای جان‌برکف سپاه بابت سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی اظهار داشت: این اقدام بزرگ و تاریخی، پاسخ کوبنده‌ای به گستاخی‌ها و یاوه‌گویی‌های «ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا بود.

وی افزود: قدرت دفاعی نظام جمهوری اسلامی به حدی بالاست که آمریکا هر بار با شکست مواجه می‌شود و همه ما ایرانیان به این موفقیت‌های پی در پی افتخار می‌کنیم.

امام جمعه سنندج تصریح کرد: سرنگونی پهپاد آمریکایی در دنیا بازتاب داشت و تعجب سران مزدور آمریکایی را برانگیخت چراکه آنها فکر می‌کردند می‌توانند به خاک ایران تعرض و به اهداف شوم خود برسند اما با هوشیاری سپاه همیشه قهرمان باز هم ناکام ماندند.

وی گفت: همه ما ایرانیان و مسلمانان تابع نظام جمهوری اسلامی به این فتح و ظفر افتخار کرده و امیدواریم که این موفقیت‌های نظام جمهوری اسلامی همیشه تداون داشته باشد.

ماموستا خدایی خاطرنشان کرد: سرنگون کردن پهپاد جاسوسی آمریکایی اقتدار علمی و قدرت دفاعی نظام جمهوری اسلامی را به دنیا نشان داد و ثابت کرد هرکسی کوچک‌ترین تعرضی به خاک میهن اسلامی داشته باشد، نابود خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست