امام جمعه اهل سنت لمر اسالم :
سرنگون کردن پهباد فوق پیشرفته جاسوسی گوشه ای از قدرت الهی بود که خداوند به سربازان و جوانان وطن عطا فرموده است
حجت‌الاسلام خداداد طالبی با اشاره به سرنگون نمودن پهباد جاسوسی آمریکا توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سرنگونی پهباد فوق پیشرفته جاسوسی امریکایی گوشه ای از قدرت الهی بود که خداوند به سربازان و جوانان وطن عطا فرموده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، حجت‌الاسلام خداداد طالبی در خطبه های نماز جمعه در مسجد بلال حبشی دهستان لمر سفلی از توابع بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت به تقوای الهی سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به سرنگون نمودن پهباد جاسوسی آمریکا توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سرنگونی پهباد فوق پیشرفته جاسوسی امریکایی گوشه ای از قدرت الهی بود که خداوند به سربازان و جوانان وطن عطا فرموده است.

وی ضمن تمجید از قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از مرز ها، اظهار داشت: با لطف و کرم پرورگار متعال دانشمندان و جوانان جمهوری اسلامی به چنان قدرت نظامی دست یافته اند که پیشرفته ترین پهباد جاسوسی را که به مرزهای کشور تعرض نموده بود و قصد انتقال اطلاعات را داشت با ابزار و سلاح های دقیق مورد هدف قرار داد و نقشه شوم دشمن را نابود کرد.

امام جمعه اهل سنت مسجد بلال حبشی دهستان لمر سفلی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قدرت خداوند متعال از منظر آیات و روایات، خاطر نشان کرد: خداوند در آیات متعددی از قرآن کریم نشانه هایی از قدرت بی انتهای خود را برای بشریت آشکار نموده است و خلقت آسمان ها و زمین و اختلاف زبانها و رنگ هاى گوناگون انسانها همه از نشانه های قدرت الهی است.

وی با اشاره به داستان اصحاب فیل بر اساس آیات قرآن کریم، بیان داشت: اصحاب فیل سپاهی بودند که برای تخریب کعبه سمت مکه حمله کردند اما خداوند با فرستادن پرندگانی کوچک آن‌ها را نابود کرد و این داستان نشانه ای از قدرت لایزال الهی است که در سوره فیل آورده شده است.

حجت‌الاسلام خداداد طالبی افزود: این داستان ها در قرآن نشانه و آیاتی برای ما است تا به قدرت الهی یقیین داشته باشیم و از تاریخ درس عبرت بگیریم.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: قدرت و توانی که خداوند به بشر عطا فرموده باید در جهت خدمت به انسان ها به کار گرفته شود و نه در مسیر ظلم و استبداد که به لطف خدا امروز کشور ما همه توان خود را برای دفاع از سرزمین و مقابله با ظالمان به کار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست