امام جمعه اهل سنت تالش:
 سرنگون کردن پهباد پیشرفته امریکایی نشانه قدرت و اقتدار نظامی ایران است
حجت الاسلام حسین خانی ‌پور گفت: سرنگون شدن پهباد متجاوز آمریکایی که به پیشرفته ترین سیستم های ضد رادار مجهز بود، نشانه ای بر سست بودن خانه عنکبوتی آنان در مقابل قدرت نظامی ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رساندبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان؛ حجت الاسلام حسین خانی ‌پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش طی پیامی ضمن تشکر از نیروهای سپاه پاسداران به خاطر ساقط کردن هواپیمای بدون سرنشین و پیشرفته آمریکایی که با قصد تعرض و جاسوسی از مرزهای کشور عبور کرده بود، این اقدام را نشانه قدرت و اقتدار نظامی ایران اسلامی دانست و گفت: سرنگون شدن پهباد متجاوز آمریکایی که به پیشرفته ترین سیستم های ضد رادار مجهز بود، نشانه ای بر سست بودن خانه عنکبوتی آنان در مقابل قدرت نظامی ایران است.

وی با اشاره به قدرت و اقتدار نظامی ایران در جهان، خاطر نشان کرد: خبر اقدام قاطعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ساقط کردن پیشرفته ترین پهباد جاسوسی در جهان، موجب غرور و شادی ملت غیور ایران اسلامی شد و دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ایران را در حیرت و وحشت فرو برد.

امام جمعه اهل سنت تالش اظهار داشت: این اقدام تحسین برانگیز ضربه ای به آمریکایی ها زد که تا مدتها نمی توانند سر بلند کنند و به دشمنان کشور این موضوع را تفهیم کرد که ایران اسلامی هیچ تجاوز و تعرض به مرزهایش را بدون پاسخ نمی گذارد و این نشانه عزت و اقتدار ملت ایران در جهان است.

حجت الاسلام حسین خانی ‌پور داشتن قدرت نظامی را لازمه دفاع از مرزهای سرزمینی کشور دانست و با اشاره به این که ساقط کردن پهباد پیشرفته و پرهزینه جاسوسی آمریکا شکست سختی بر پیکره دشمن وارد کرد، افزود: این اقدام تنها گوشه‌ای از توان و پیشرفت صنعت دفاعی و پدافندی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بود که به جهان مخابره شد.

وی در پایان تصریح کرد: اکنون آمریکا به این حقیقت پی برده است که گزینه جنگ و تهدیدنظامی، اثری در مقاومت و ایستادگی ملت ایران نخواهد داشت و هم چنین حکام وابسته به غرب در منطقه باید بدانند که وابستگی برای آنان عزت و سربلندی نمی آورد بلکه باید تلاش کنند که مقتدر و شجاع در رویدادهای جهانی عمل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست