شناسه خبر: 2684

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2684

امام جمعه سروآباد
سعادت دنیوی و اخروی در گرو تقوای الهی است
امام جمعه سروآباد گفت: هویت دینی و سعادت دنیوی و اخروی در گرو تقوای الهی است و اگر انسان مسلمان تقوا نداشته باشد، در ظلمت و تاریکی است.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تبریک ایام شعبانیه و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار کرد: امنیت کنونی جامعه در گرو تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه روزی نیروهای خدوم وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) است.
وی تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات استان کردستان در سال گذشته موفق شدند ۱۸ هسته عملیاتی وابسته به گروهک تروریستی تکفیری را شناسایی و منهدم کنند.
امام جمعه سروآباد اضافه کرد: بیش از ۱۰۰ نفر وابسته به گروهک تروریستی داعش و سایر گروهک ها را دستگیر و ۵۰ نفر از عناصر جذب شده به این گروهک ها را شناسایی کنند.
وی با بیان اینکه مقابله همه جانبه با اشرار و گروه‌های تروریستی و باندهای بی‌ المللی قاچاق و مواد مخدراز دیگر اقدامات ارزشمند نیروهای اطلاعات در کردستان بوده است، گفت: مقابله با اقدامات دشمن برای ایجاد تفرقه مذهبی و قومی، شناسایی باندهای فساد اقتصادی و اخلالگران بازار سکه و پیشگیری و مقابله با گسترش مفاسد اقتصادی تنها نمونه ای از خدمات و تلاش‌های صادقانه نیروهای خدوم وزارت اطلاعات است.
ماموستا حسینی به رعایت تقوای الهی تاکید کرد و گفت: هویت دینی و سعادت دنیوی و اخروی در گرو تقوای الهی است و اگر انسان مسلمان تقوا نداشته باشد، در ظلمت و تاریکی است.

وی اضافه کرد: خداوند منان می‌فرماید ای مردم وعده خدا حق و کتاب و میزان و بهشت و نار حق است و بدانید که خداوند هیچگاه وعده خلاف نمی‌دهد.
وی با بیان اینکه وعده خدا حق است و باید مواظب باشیم زندگی دنیا ما را فریب ندهد، تصریح کرد: دنیا می‌خواهد قلب‌های ما را بگیرد و وعدهای خداوند را از یاد ما ببرد پس آگاه باشیم و بدانیم که باید به خداوند برگردیم و او را از یاد نبریم.
وی اضافه کرد: باید هوشیار باشیم دنیا برای گذشتگان ما وفا نداشته است و بدانیم این دنیا یقینا برای ما هم وفا ندارد.
وی گفت: خداوند با این دنیا و زینت‌های آن ما را امتحان و آزمایش می کند و باید با موفقیت از این آموزش الهی خارج شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست