شناسه خبر: 5918

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=5918

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور :
سوم خرداد برگ زرینی در تاریخ ملت بزرگ ایران است
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور گفت: سوم خرداد برگ زرینی در تاریخ ملت بزرگ ایران است و باید برای جاودان ماندن این تاریخ پر افتخار تلاش کنیم و نسل به نسل آن را به آیندگان منتقل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، حجت الاسلام و المسلمین خیرخواه به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر به خبرنگار ما گفت: سوم خرداد یادآور رشادت ها و از خودگذشتگی های دلیرمردان و انسان های شریفی است که تمام هستی خود را برای دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی در طبق اخلاص گذاشته و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

وی با بیان اینکه، حماسه بزرگ سوم خرداد از مهم ترین اتفاقات در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است، افزود: وظیفه اصلی ما در این دوران، حفظ دستاوردهای شهدا و ایثارگران و ادامه دادن راه آنان و یادآوری رشادت‌ها و حماسه‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور عزت، اقتدار و امنیت کنونی ایران اسلامی را مدیون رشادت و از خودگذشتگی شهدا و بزرگ مردان ایران اسلامی دانست و بیان کرد: اقشار مخلف جامعه نباید فراموش کنیم که انسان های شریفی جانشان را از دست دادند و به شهادت رسیدند تا امروز ما در کمال آسایش، امنیت و آرامش به زندگی بپردازیم.

حجت الاسلام و المسلمین خیرخواه با اعلام اینکه همه ما سوار بر کشتی مستحکم انقلاب هستیم گفت: وحدت و انسجام و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب رمز پیروزی  ایران اسلامی در برابر زیاده خواهی دشمنان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست