شناسه خبر: 5587

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=5587

امام جمعه اهل سنت لوندویل آستارا :
سوم خرداد یادآور ایثار و رشادت رزمندگان اسلام است
حجت الاسلام علیرضا بنی پولاد امام جمعه اهل سنت مسجد بابا حسن بخش لوندویل شهرستان آستارا در گفت و گو  با رابط خبری گیلان ضمن گرامی داشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر ، گفت : سوم خرداد یادآور ایثار و رشادت رزمندگان اسلام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان؛ حجت الاسلام علیرضا بنی پولاد امام جمعه اهل سنت مسجد بابا حسن بخش لوندویل شهرستان آستارا در گفت و گو  با رابط خبری گیلان ضمن گرامی داشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر ، گفت : سوم خرداد یادآور ایثار و رشادت رزمندگان اسلام است .

وی با اشاره به اهمیت فتح خرمشهر در ادامه جنگ تحمیلی در دوران دفاع مقدس ، افزود : بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در آغاز جنگ تحمیلی ، خرمشهر و بخش های دیگری از اراضی میهن اسلامی ما که توسط دشمن بعثی اشغال شده بودند ، در سوم خرداد سال ۱۳۶۱ با مقاومت و ایثار و حماسه آفرینی نیروهای مردمی بسیج ، سپاه و ارتش جمهوری اسلامی به آغوش وطن بازگشتند و این واقعه دشمنان را مایوس نمود .

امام جمعه اهل سنت مسجد بابا حسن بخش لوندویل آستارا تصریح کرد : سوم خرداد ، یادآور روزی بسیار مهم در تاریخ ایران اسلامی است که بزرگمردانی جان بر کف با ایثار و فداکاری این روز را جاودانه کردند ، به طوری که هرگز از ذهن ها فراموش نمی شود .

وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) در خصوص فتح خرمشهر فرمودند ؛ خرمشهر را خدا آزاد کرد ، خاطر نشان کرد : این جمله معروف امام راحل (ره) که فاتح خرمشهر را خداوند متعال معرفی می کنند بسیار عارفانه است و آن زمان در دل رزمندگان اسلام که در راه خدا ایثار و رشادت کردند ، امیدی دوباره بخشید .

حجت الاسلام علیرضا بنی پولاد در بخش دیگری از این گفت و گو با توجه به در پیش بودن شب های قدر ، با اشاره به فضایل ماه رمضان و شب های قدر ، اظهار داشت : در باره اهمیت و ارزش شب های قدر همین بس که قرآن کریم به بیان صریح فضایل این شب پرداخته و ارزش این شب را بهتر از هزار ماه عنوان می کند .

وی در پایان ابراز امید واری کرد : ان شاالله به فضل الهی از این روز ها و شب های ارزشمند بهره مند باشیم و امیدواریم ملت سربلند ایران اسلامی در همه عرصه ها در مقابل دشمن پیروز باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست