مدير مدرسه علميه الصديق و امام جمعه اهل سنت بيرجند:
سپاه از ابتدای انقلاب حافظ این مرز و بوم بوده و هست/ حفاظت از مرزها و میهن عزیز بر عهده برادران سپاهی می باشد
مولوي غلام حیدر فاروقی گفت: ترامپ با اعلام کردن سپاه به عنوان تروریست، آبروی خودش را در جهان برد زیرا این اقدام ترامپ ‌موجب هم بستگی و اتحاد ملت ایران و اظهار محبت و دفاع از سپاه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی غلام حیدر فاروقی ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی اظهار داشت:  ترامپ با اعلام کردن سپاه به عنوان تروریست، آبروی خودش را در جهان برد زیرا این اقدام ترامپ ‌موجب هم بستگی و اتحاد ملت ایران و اظهار محبت و دفاع از سپاه شده است.

وی افزود: سپاه از ابتدای انقلاب حافظ این مرز و بوم بوده و هست. حفاظت از مرزها و میهن عزیز بر عهده برادران سپاهی می باشد.

مولوی فاروقی ادامه داد: بیان این تصمیم نابخردانه هیچ تاثیری بر روحیه انقلابی برادران سپاهی ما نخواهد داشت، بلکه آنان را در مقابل دشمن مقاوم تر و مسمم تر خواهد نمود.

امام جمعه اهل سنت بیرجند یادآور شد: ما این اقدام و عمل ترامپ را محکوم می کنیم و امیدواریم که ملت شریف ایران در کنار برادران سپاه از میهن عزیز ایران دفاع نمایند و اجازه ندهند که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا بتواند آسیبی به ملت ایران وارد کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست