امام جمعه اهل سنت حصارچه:
سپاه به عنوان یکی از ارکان نظام حافظ امنیت کشور در مرزها است
محمد آخوند پروانه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي علاوه بر حفظ امنيت كشور در زمینه سازندگی کشور نيز خدمات ارزنده ای انجام داده و همیشه در صف اول جهاد بوده و هست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان،‌ محمد آخوند پروانه، امام جمعه اهل سنت حصارچه، ضمن محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا در معرفی سپاه پاسداران به عنوان یک سازمان تروریستی اظهار داشت: این اقدام آمریکا یک کار غیر قانونی و احمقانه است که جزئی از یک دولت و نظام را به عنوان یک گروه تروریستی معرفی می نماید.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان بازوی دولت در زمینه سازندگی کشور نیز خدمات ارزنده ای انجام داده و همیشه در صف اول جهاد بوده و هست.

 

آخوند پروانه، ضمن اشاره حدیثی از پیامبر در رابطه با نعمت های خداوند، اظهار داشت: رسول خدا می فرماید دو نعمت هست که تا زمانی که از دست نرفته باشد قدرشان دانسته نخواهد شد. نعمت صحت و سلامت و دیگری امنیت. امروز امنیت کشور را مرهون نیروهای نظامی و انتظامی به ویژه سپاه هستیم و لذا باید قدردان این نعمت باشیم.

ایشان حضور در مرزها را از مهترین وظایف سپاه دانست و تصریح کرد: بنا به فرموده رسول خدا چهار چیز صدقه جاریه محسوب می شود که یکی از آنها حفاظت و امنیت از مرزها است که از مهمترین وظایف سپاه پاسداران است.

آخوند پروانه تاکید کرد: ما روحانیون و مردم شهرستان راز و جرگلان، از سپاه به عنوان بخش قانونی نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع نموده و اقدامات خبیث آمریکا را که یک نظام غیرقانونی و ضد بشریت است به شدت محکوم می کنیم وبا تمام قوا از این نهاد انقلابی دفاع و حمایت می نماییم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست