شناسه خبر: 2332

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2332

مدرس مدرسه علوم دینی ضیاییه شهر فراغی:
سپاه خار چشم استکبار جهانی است
مدرس مدرسه علوم دینی ضیاییه شهر فراغی گفت: امروز سپاه پاسداران خار چشم استکبار جهانی است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالجلیل فرهمند ضمن محکوم کردن اقدام اخیر امریکا و قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریستی گفت:  وحشت آمریکا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای همگان ملموس است و هم اکنون آمریکا این وحشت را بیش از پیش نمایان کرده است.

وی با بیان اینکه، این اقدام آمریکا نشانگر عمق کینه و دشمنی با انقلاب اسلامی و مردم انقلابی ایران است، تاکید نمود: سپاه پاسداران امروز خار چشم استکبار جهانی است و این دشمنی‌ها و عداوت‌ها بخاطر تاثیرگذاری این نیروی مخلص انقلابی است.

این روحانی اهل سنت افزود: در طول ۴ دهه عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره شاهد دشمنی‌های آمریکا با ملت ایران اسلامی بوده‌ایم و همیشه ترس و وحشت آمریکا از انقلاب اسلامی دیده شده است.

مدرس مدرسه علوم دینی ضیاییه شهر فراغی با اشاره به اینکه، آمریکا خود یک کشور خون ریز و استعمارگر و حامی تروریست است و نمی تواند چهره واقعی خود را پنهان کند، خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد برآمده از متن مردم و دارای پایگاه اجتماعی گسترده در کشور است و این نهاد همواره مورد حمایت مردم ایران بوده و خواهد بود.

وی در خاتمه سخنان خود از اقدامات و کمک رسانی های سپاه در حادثه سیل اخیر در استان گلستان و بویژه در شهرستان های گنبد کاووس، آق قلا و گمیشان تقدیر و تشکر نمود و گفت: خدمات ارزنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیار قابل تقدیر و این نهاد انقلابی در دل و قلب ملت ایران جای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست