شناسه خبر: 2078

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2078

امام جمعه اهل سنت حاجی قوشان گنبد:
سپاه قلب و چشم جمهوری اسلامی ایران است
امام جمعه اهل سنت حاجی قوشان گنبد کاووس گفت: سپاه پاسداران قلب و چشم جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند احمد عطا ضمن محکوم کردن اقدام اخیر ترامپ و قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریستی امریکا گفت: حرفهای عامیانه رئیس جمهور آمریکا دستور گرفته از رژیم کودک کش صهیونیستی است و خیال بافان بدانند که سپاه پاسداران قلب و چشم ملت جمهوری اسلامی ایران است.

وی با تاکید براینکه، آمریکا امروز به عنوان یک جنایتکار در سطح جهان شناخته می‌شود که خون‌ریزی و کودک کشی از اعمال آنان است، افزود: قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریستی توسط امریکا هیچ تاثیری در کم کردن محبوبیت این نیروی مخلص انقلابی در دل ملت ایران نخواهد داشت و این دشمنی‌ها استقامت، صلابت و صداقت این نهاد مقتدر انقلابی را بیان می‌کند.

امام جمعه اهل سنت حاجی قوشان گنبد کاووس خاطرنشان کرد: آمریکا خود به عنوان حامی تروریست شناخته می شود و نمی تواند چنین حقیقتی را پنهان کند.

آخوند احمد عطا تصریح نمود: این اقدام آمریکا هیچ تاثیری در حرکت انقلابی سپاه پاسداران نخواهد داشت و اقتدار و توانمندی سپاه را بیش از گذشته نشان می دهد.

وی در پایان سخنان خود ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانواده های جانباختگان حادثه واژگونی قایق امدادگران و کمک رسانان به سیل زدگان در گمیشان، گفت:  باید از اقدامات سپاه، بسیج، ارتش و همه دستگاه‌هایی که در امر یاری رساندن به سیل زدگان و مناطق سیل زده استان گلستان مشارکت و همکاری داشتند، تشکر کنم.

وی افزود: برای همه این عزیزان آرزوی توفیق و سربلندی دارم و به همه سیل زدگان اعلام می‌کنم خانه شما خانه ما و درد و اندوه شما درد و اندوه ما است و تا آخر در کنارتان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست