امام جمعه سنندج:
سپاه متجاوز به خاک ‌ایران ‌را در کوچک‌ترین لحظه نابود می‌کند
امام جمعه سنندج گفت: سرنگونی پهپاد آمریکایی ثابت کرد که اگر دشمنان قصد تجاوز به خاک کشور ایران داشته باشند، سرنوشت نابودی ‌‌در انتظار آنان خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه نمازگزاران و دعای خیر و طلب شفای عاجل برای همه مریضان اظهار داشت: امیدوارم خداوند متعال با رحم و کرم بی‌پایانش همه مسلمانان را از خطر و شر دشمنان محفوظ و دفع کرده و عزت و سربلندی به ما بدهد.

وی به تلاش‌های شبانه‌روزی دشمنان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: «شجاعت، اتحاد، انسجام و همدلی» ملت ایران و رهبری مدبرانه امام خامنه‌ای روحیه استکبار جهانی را تضعیف کرده است.

امام جمعه سنندج با اشاره به ساقط کردن پهپاد آمریکایی تصریح کرد: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی توسط جوانان و نیروهای جان برکف سپاه پاسداران باعث افتخار ملت ایران و مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان بود و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان داد.

وی گفت: سرنگونی پهپاد آمریکایی ثابت کرد که اگر دشمنان قصد تجاوز به خاک کشور ایران داشته باشند، سرنوشت نابودی آمریکا و این پهپاد در انتظار آنان خواهد بود.

ماموستا خدایی در بخشی دیگر از خطبه‌های خود با اشاره به فرموده خداوند در سوره آل‌عمران عنوان کرد: کسانی که در زندگی خود در راستای تبعیت از دستورات خداوند، پیامبر گرامی اسلام(ص) و قرآن گام بردارند و نیکی کنند، حق‌تعالی بهترین پاداش را به آنان می‌دهد.

امام جمعه سنندج اظهار کرد: کسانی که به مردم نیکی و خوبی کرده و آنچه را که برای خود می‌پسندد، برای دیگران هم بپسندد؛ از برکات الهی بهره‌مند می‌شوند، بنابراین امیدوارم همه ما در راستای دستورات و برنامه‌های خداوند گام برداریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست