امام جمعه اهل سنت بيرجند:
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ابتدای پیدایش در خدمت مردم بوده و در مباحث مختلف امنیتی و آبادانی در کشور نقش به سزایی داشته است
مولوي غلام حيدر فاروقي گفت: آمريكا از سر عجز و ناتواني سپاه را در ميان گروههاي تروريستي قرار داده است چرا كه روز به روز شاهد قدرتمند شدن اين نهاد مردمي بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی غلام حیدر فاروقی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست گروههای تروریستی خاطر نشان کرد: عمل ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر  قرار دادن نام سپاه در میان گروه های تروریستی اقدامی نابخردانه و شدیدا محکوم است.

وی افزود: سپاه از ابتدای انقلاب در همه صحنه هایی که انقلاب نیاز داشته، حضور فعال داشته است. امروز خدمت هایی که به سیل زدگان در کشور توسط سپاه صورت می گیرد بر همگان آشکار است.

مدیر مدرسه علمیه الصدیق بیرجند اظهار داشت: اینکه آمریکا سپاه را جزء گروه های تروریستی قرار می دهد از نشانه های ضعف اوست. چون نمی تواند در مقابل سپاه کاری انجام دهد لذا با این اقدام سپاه قوی تر شده است و از این رو این عمل دولت آمریکا شدیدا محکوم است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست