امام جمعه روانسر:
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نور چشم ملت ایران و تمام آزادی خواهان جهان است
ماموستا ملا عبدالله غفوری: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نور چشم ملت ایران و تمام آزادی خواهان جهان است و امروز قدرت و جایگاه این نیروی مخلص انقلابی بر همگان عیان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،در پی  قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست گروهک های تروریستی از سوی دولت آمریکا،حاج ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه روانسر در گفتگویی با محکومیت تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، تاکید کرد : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نور چشم ملت ایران و تمام آزادی خواهان جهان است و امروز قدرت و جایگاه این نیروی مخلص انقلابی بر همگان عیان است.

امام جمعه روانسر بیان کرد : موفقیت های پی در پی سپاه پاسداران در عرصه های نظامی، امنیتی، فرهنگی، اقتصادی و دیگر بخش ها موجب شده تا رییس جمهوری و دولتمردان نادان آمریکایی نتوانند این عزتمندی و افتخار را تحمل کنند و سعی دارند با عقده گشایی و انجام اقدامات نابخردانه جایگاه سپاه پاسداران را متزلزل کنند.

ماموستا غفوری افزود: سپاه در دوران دفاع مقدس و مبارزه با گروهک های تروریستی آمریکایی زحمات زیادی برای امنیت و آسایش مناطق ما کشیدند و برما مردم کردزبان و اهل سنت اورامانات بخصوص شهرستان روانسر واجب است که حمایت همه جانبه از این نهاد مقدس داشته باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست