شناسه خبر: 1944

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=1944

امام جمعه اهل سنت لمر اسالم :
سپاه پاسداران سایه جنگ را از خاورمیانه برداشته است
حجت‌‌الاسلام خداداد طالبی در خطبه های نماز جمعه در مسجد بلال حبشی روستای لمر سفلی از توابع بخش اسالم با اشاره به اقدام رئیس جمهور آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی ، ضمن محکوم کردن این اقدام ، اظهار داشت : سپاه پاسداران در حالی از سوی آمریکا تروریسم خوانده می شود که سایه جنگ را از خاورمیانه برداشته است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان، حجت‌‌الاسلام خداداد طالبی در خطبه های نماز جمعه در مسجد بلال حبشی روستای لمر سفلی از توابع بخش اسالم با اشاره به اقدام رئیس جمهور آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی ، ضمن محکوم کردن این اقدام ، اظهار داشت : سپاه پاسداران در حالی از سوی آمریکا تروریسم خوانده می شود که سایه جنگ را از خاورمیانه برداشته است .

وی سپاه پاسداران را الگوی جبهه مقاومت و عامل نهادینه شدن فرهنگ شهادت در عصر حاضر دانست و افزود : نیروهای مخلص سپاه پاسداران نه تنها امنیت و آرامش را برای ملت سرافراز ایران به ارمغان آورده اند ، بلکه سایه جنگ را از خاورمیانه برداشته اند و با مقابله علیه تروریسم مدافع همه ملت های مسلمان منطقه بوده اند .

امام جمعه اهل سنت مسجد بلال حبشی روستای لمر سفلی در ادامه سخنان خود سپاه پاسداران را یک نهاد انقلابی عنوان کرد و گفت : این نهاد مردمی موجب افتخار و اقتدا ملت ایران در منطقه و جهان است و از محبوبیت زیادی بین مسلمانان و همه آزادی خواهان جهان برخوردار است و به فضل الهی به دستاوردهای خوبی در زمینه نظامی و سایر عرصه ها دست پیدا کرده که ان شا الله این پیشرفت ها تداوم داشته باشد .

وی آمریکا را حامی تروریسم در منطقه  دانست و اظهار داشت : آمریکا که خود حامی اصلی تروریسم در منطقه است ، در کمال حماقت سپاه پاسداران را در لیست گروه های تروریستی قرار داده تا بر بی ثباتی خاورمیانه پافشاری کند و به منافع شوم خود و رژیم غاصب صهیونیستی دست یابد .

حجت‌الاسلام خداداد طالبی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه ملت ایران پشتیبان سپاه پاسداران است ، ابراز امیدواری کرد : امیدواریم به فضل الهی جهان اسلام با وحدت کلمه در مقابل زیاده خواهی های آمریکا و غرب بایستد و با تصمیمات آنان مقابله کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست