شناسه خبر: 2045

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2045

امام جمعه اهل سنت آق قلا:
سپاه پاسداران سربازان خدوم مردم و نظام هستند
امام جمعه اهل سنت آق قلا، گفت: نیروهای سپاهی که از بطن جامعه بلند شده اند، سربازان خدوم این مرز و بوم هستند.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالحی میرزاعلی در نماز جمعه این هفته آق قلا در حمایت از سپاه پاسداران و محکومیت اقدام ترامپ و  تقدیر و تشکر از زحمات خالصانه و شبانه روزی این عزیزان در زمان سیل، اظهار کرد: برادران پاسدار و بسیجی از بدو انقلاب تاکنون در تمامی سختی ها و شادی ها در بین این مردم بوده اند و آنها را در هیچ شرایطی تنها نگذاشته اند.

به گفته وی؛ این افراد در پیروزی انقلاب، در دوران دفاع مقدس و در دوران سازندگی همه تلاش خود را در جهت اعتلای این مردم و انقلاب به کار بسته اند.

به گفته وی؛ افکار و ایده های پلید استکبار جهانی در تروریست خواندن سپاه به شدت محکوم است.

آخوند میرزاعلی با اشاره به دستور اکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک رسانی هر چه سریعتر به سیل زدگان کشور، ابراز کرد: برادران سپاهی و بسیجی با شنیدن دستور رهبرشان از سراسر کشور به کمک مناطق سیل زده شتافتند و بی توجه به درجات بالای خود، همدوش و همردیف امدادرسانان هلال احمر به مردم آسیب دیده از سیل جهادگونه کمک کردند.

وی، ادامه داد: برادران سپاهی از برادران زحمت کش ما هستند که در زلزله کرمانشاه، سیل گلستان، خوزستان و لرستان برای کاهش آلام مردم حادثه دیده تلاش کردند.

به گفته وی؛ سپاه پاسداران غیر از کمک رسانی به مردم در زمینه ایجاد نظم و امنیت چه در داخل و چه در خارج از مرزهای کشور تلاش مضاعفی کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست