شناسه خبر: 2356

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2356

امام جمعه اهل سنت تايباد:
سپاه پاسداران مورد حمایت و پشتیبانی آحاد ملت ایران است
مولوي غلام نبي توكلي گفت: : اگر سپاه نبود، قلب خاورمیانه در سوریه و عراق را داعش، تصرف ‌می کرد و عزم اروپا را داشت، اما سپاه بود که این نیروی خرابکار را به نابودی کشاند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی غلام نبی توکلی، امام جمعه اهل سنت تایباد در خطبه های این هفته نماز جمعه با محکوم نمودن اقدام آمریکا در افزودن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فهرست به اصطلاح تروریستی، اظهار داشت: این رئیس مضحک دولت آمریکا، روزی قلب اسلام بیت المقدس عزیز را به اسرائیل غاصب می بخشد، روزی بلندی های جولان سوریه را به نتانیاهو ‌می‌بخشد و امروز سپاه پاسداران که نیروی خدوم ملت ایران را تروریستی معرفی می کند.

وی افزود: این ابله حتی بنیان سیاست آمریکا را متزلزل کرده است. و امروز شاهد هستیم که در داخل کشور خود نیز مخالفان بسیاری دارد.

مولوی توکلی با بیان اینکه ملت ایران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مردمی می دانند، اظهار داشت: سپاه پاسداران در همه کارها پیشقدم است، همین سیل اخیر را ببینید، اولین کسانی که پیشقدم شدند، سپاهیان بودند.

استاد حوزه علمیه جامعه الاحناف تایباد ادامه داد: اگر سپاه نبود، قلب خاورمیانه در سوریه و عراق را داعش، تصرف ‌می کرد و عزم اروپا را داشت، اما سپاه بود که این نیروی خرابکار را به نابودی کشاند، هرگاه نام سپاه می آید، همه گروه های تروریستی جهان، لرزه بر اندامشان می افتاد.

ایشان با گرامی داشت روز ارتش جمهوری اسلامی ‌ایران، افزود: ارتش ما یک نیروی انقلابی است و در جنگ تحمیلی با تقدیم شهدای بسیاری، مانع تصرف حتی یک وجب از خاک ایران شد. ما این نیروی قدرتمند نظامی را هم مردمی و از متن مردم می دانیم و روز ارتش را به همه ی عزیزان ارتشی تبریک می گوییم.

مولوی توکلی اذعان داشت: امروز که ارتش دلاور در شهرستان ما مستقر شده است، به این عزیزان خیر مقدم‌عرض می کنیم و برای این عزیزان آرزوی توفیق روز افزون می کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست