امام جمعه نوسود:
سپاه پاسداران یکی از ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی است و در قلب ملت ایران می باشد
ماموستا حسین عینی: سپاه پاسداران یکی از ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی است و در قلب ملت ایران می باشد و هیچ عاملی باعث جدای و شکاف بین ملت و سپاه نخواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،در پی  قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروهک های تروریستی از سوی دولت آمریکا،ماموستا حسین عینی امام جمعه نوسود در گفتگویی اظهار داشت:آمریکا خود عامل پرورش تروریست وشرارت در دنیا وخاورمیانه است و این را می توان از حمایت بی چون و چرا و حمایت از سر کرده های  آنها مانند داعش و دیگر گروهک های تروریستی نام برد.

ماموستا عینی گفت:این حرکات احمقانه  آمریکا دیر یا زود در نزد جهانیان رسوا و بی ارزش خواهد شد و باعث سرخوردگی و انزوای بیشتر خود و هم پیمانانشان خواهد شد.

امام جمعه نوسود تاکید کرد:سپاه پاسداران یکی از ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی است و در قلب ملت ایران می باشد و هیچ عاملی باعث جدای و شکاف بین ملت و سپاه نخواهد شد.

وی در پایان گفت: آمریکا باید بداند سپاه مقتدر بیش از گذشته در درون و با اقتدار بیشتر در برون از مرزها بروز و ظهور خواهد کرد و خواب راحت را از استکبار جهانی خواهد گرفت.

ماموستا عینی افزود:ما شدیداً این تصمیم نسنجیده و جاهلانه رئیس جمهور آمریکا را محکوم می کنیم و حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  دو چندان خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست