شناسه خبر: 1873

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=1873

امام جمعه اهل سنت وارده سرای اسالم :
سپاه پاسدار ملت ما است و ما پاسدار سپاه هستیم
حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم ، اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی را محکوم کرد و گفت : سپاه پاسدار ملت ما است و ما پاسدار سپاه هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم ، اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی را محکوم کرد و گفت : سپاه پاسدار ملت ما است و ما پاسدار سپاه هستیم .

وی با اشاره به رشادت ها و ایثارگری های نیرو های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راه امنیت و آرامش ملت ایران و سایر ملت های مسلمان منطقه خاطر نشان کرد : این نیروهای با اخلاص جان خود را برای دفاع از خاک و ناموس مسلمین به خطر می اندازند و هر کجا از کشور و منطقه که نیاز باشد با حضور خود باعث دلگرمی ملت ها و ترس و وحشت دشمنان کوردل خواهند شد .

امام جمعه اهل سنت مسجد امام شافعی روستای وارده سرا افزود : همه شاهد بودیم که در تنش های اخیر منطقه و هشت سال جنگ تحمیلی این سبز پوشان آسمانی سپاه بودند که پا به پای دیگر رزمندگان اسلام از خاک و ناموس مردم مسلمان دفاع کردند و با نثار جان خود در مقابل دشمن ایستادند .

وی ضمن محکوم کردن اقدام رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تروریسم خواندن سپاه ، اظهار داشت : همه کشور های منطقه از اقدامات ضد تروریستی سپاه پاسداران در منطقه مطلع هستند و می دانند که اگر سپاه نبود امنیت در بیشتر کشورهای منطقه وجود نداشت و داعش همچنان به جنایات خود ادامه می داد .

حجت الاسلام علی پورمحمدی در بخش دیگری از خطبه های خود با بیان آیات و روایت بر اهمیت حضور در مساجد تاکید کرد و بیان داشت : همه ما موظفیم با حضور پر شور خود در مساجد این اماکن مقدس را آباد کنیم .

وی افزود : حضور در مساجد و شرکت در نماز های جمعه و جماعات و سایر فعالیت های فرهنگی مساجد بهترین نوع شکر گزاری از درگاه خداوند متعال است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست