شناسه خبر: 3602

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=3602

امام جمعه موقت سروآباد
سکوت در برابر کشتن ۳۷ انسان بی‌گناه در عربستان جایز نیست
امام جمعه موقت سروآباد گفت: اعدام دسته‌جمعی 37 نفر در عربستان تنها با هدف ساکت ‌کردن صدای کسانی است که با سیاست‌های آل سعود مخالف هستند و سکوت در برابر آن جایز نیست.

به گزارش دبیرخانه شورای مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا سیدعبدالقادر حسینی هم ضمن محکوم کردن حرکت وحشیانه ال سعود در اعدام ۳۷ نفر انسان بی‌گناه در عربستان، اظهار کرد: اقدام ظالمانه حکومت دیکتاتور عربستان در اعدام  ۳۷ نفر از فعالین حقوق بشر و سکوت مجامع به اصطلاح حقوق بشر در قبال این جنایت حکومت عربستان نابخشودنی است.

امام جمعه موقت سروآباد اضافه کرد:اینگونه اقدامات ضدانسانی امنیت و ثبات منطقه را به خطر می‌اندازد ضمن اینکه سکوت بین‌المللی و به خصوص کشورهای مدعی حقوق بشر در خصوص اقدام عربستان تعجب‌آور است.

به گفته وی، این اعدام دسته‌جمعی با نیت ساکت‌کردن صدای کسانی است که با سیاست‌های آل سعود مخالف هستند و سکوت در برابر آن جایز نیست.

امام جمعه دیواندره هم با محکوک کردن اقدام ظالمانه حکومت عربستان و اعدام ۳۷ نفر از فعالان سیاسی فرهنگی و نخبه آن کشور، اظهار کرد: سکوت معنادار مجامع به اصطلاح مدافع حقوق بشر در این رابطه نابخشودنی است.

ماموستا جمال مرادی گفت: اقدام تأسف‌برانگیز رژیم آل‌سعود در اعدام این عزیزان نشان از ضعف و ترس این رژیم رو به افول از قدرتشان و قدرت هرچه بیشتر جبهه مقاومت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست