مدیر مدرسه علمیه اهل سنت احناف خواف:
سکوت در مقابل جنایات گروههای تکفیری چهره واقعی استکبار و رژیم صهیونیستی را برای همگان آشکار کرد
مولوی حبیب الرحمن مطهری گفت: با پیروی از پیامبر اسلام ضروری است که مسلمانان همچنان وحدت و یکدلی داشته باشند و رهنمودهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی حبیب الرحمن مطهری، مدیر مدرسه علمیه اهل سنت احناف خواف در گفتگو با خبرنگار ما با تسلیت کشتار وحشیانه علیه مسلمانان پاکستان خاطرنشان کرد: اگرچه دشمنان اسلام با استفاده از حربه ترور بدنبال اختلاف افکنی بین مذاهب اسلام هستند ولی این دشمنی از ابتدای اسلام با استفاده از حربه های متفاوت وجود داشته است.

وی با تاکید براینکه یادآوری پایه های وحدت اسلام در شرایط  ویژه کنونی ضروری است، اظهار داشت: با پیروی از پیامبر اسلام ضروری است که مسلمانان همچنان وحدت و یکدلی داشته باشند و رهنمودهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مولوی مطهری افزود: در واقع بر خلاف بسیاری از تبلیغات دشمنان از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که شیعه و اهل سنت برادرانه در کنار یکدیگر زندگی می کنند و در بسیاری از صحنه های سرنوشت کشور چون دفاع مقدس حماسه آفریدند.

فهرست