شناسه خبر: 5745

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=5745

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گلستان:
سیل نعمت ، وحدت وهمدلی را باخود به همراه آورد
آخوند عبدالحی میرزاعلی گفت: سیل اگر چه مصیبت است اما نعمت، وحدت وهمدلی را باخود به همراه آورد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالحی میرزاعلی به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) در برنامه بهار مهربانی در بهار قرآن در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آق قلا گفت: سیل اگر چه مصیبت است اما نعمت وحدت وهمدلی را باخود به همراه آورد که در روایات از پیامبر مکرم اسلام(ص) داریم که مومنین برادرند.

وی با تشکر از مقام معظم رهبری و صدور دستور حضور همه دستگاه ها در رابطه با سیل، افزود: نهاد کتابخانه های عمومی نیز با طرح پویش بهار مهربانی باهدف کمک به کودکان سیل زده به طرح جمع آوری اسباب بازی، لوازم التحریر، اقلام فرهنگی پرداخت که این اقدام موثر نتایج مثبتی را به همراه داشت.

آخوند عبدالحی میرزاعلی با بیان اینکه گروه های ارسالی از سوی کتابخانه های استانهای مازندران، خراسان رضوی، شمالی و جنوبی علاوه بر حضور در کمپ ها ومدارس و توزیع اقلام فرهنگی با اجرای برنامه های شاد باعث مسرت خاطر کودکان شدند نهایت تشکر و قدردانی را کرد.

وی با اشاره به طرح  پویش بهار مهربانی و اقدامات انجام شده توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استان‌های سیل‌زده،  گفت: تداوم این رویکرد نهاد در ماه مبارک رمضان با عنوان “بهار مهربانی در بهار قرآن”، زمینه برپایی محافل تلاوت قرآن و حضور قاریان و دانش‌آموزان علاقه‌مند به محافل قرآنی مهیا می‌کند.

فهرست