شناسه خبر: 3315

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=3315

امام جمعه اهل سنت شیخ محله آستارا :
شبکه های ماهوره ای عامل ایجاد انحراف در جامعه هستند
حجت الاسلام عبدالحمید مومنی در خطبه‌ های نماز جمعه در مسجد جامع روستای شیخ محله نقش بندی از توابع شهرستان آستارا فراگیری احکام و آموزه های دینی را از شبکه های ماهواره ای به شدت نهی کرد و گفت : شبکه های ماهوره ای عامل ایجاد انحراف در جامعه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان حجت الاسلام عبدالحمید مومنی در خطبه‌ های نماز جمعه در مسجد جامع روستای شیخ محله نقش بندی از توابع شهرستان آستارا فراگیری احکام و آموزه های دینی را از شبکه های ماهواره ای به شدت نهی کرد و گفت : شبکه های ماهوره ای عامل ایجاد انحراف در جامعه هستند.

وی با تاکید بر اینکه شبکه های ماهواره ای  نماز ما را تغییر می دهند ، عقیده ما را پایمال می کنند و کتاب ما را تحریف می نمایند ، اظهار داشت : اگر از منحرفان پیروی کنیم ، باید فردای قیامت جوابگوی پروردگار متعال باشیم .

امام جمعه اهل سنت مسجد جامع روستای شیخ محله نقش بندی آستارا متذکر شد : به همه برادران و خواهران توصیه می کنم از تماشای این شبکه ها که از آموزه های دینی مذهب شافعی به دور هستند و انحراف در مذاهب اسلامی را ترویج می دهند ، اجتناب نمایند .

وی با بیان اینکه شبکه های منحرف از حکومت های منحرف تغذیه می شوند ، خاطر نشان کرد : برخی از حکام منطقه ادعای حکومت اسلامی دارند اما در اجرای احکام اسلامی نه تنها عاجز هستند ، بلکه سعی در تحریف احکام دین به سود خود دارند .

حجت الاسلام عبدالحمید مومنی با اشاره به اینکه شبکه های ماهواره ای از همین حکومت های منحرف بودجه شان تامین می شود ، افزود : درست است که مکه مکرمه و مدینه منوره برای ما عزیز هستند ، اما ما با حکومت ظالم سعودی مشکل داریم ، زیرا آنان دستورات دینی را اجرا نمی کنند و اسلامی حرکت نمی کنند و با عقیده اهل سنت مخالف هستند ، بنابراین نمی توان از آنان تبعیت کرد .

وی افزود : حکومتی که تابع آمریکای جنایتکار که دشمن اصلی امت اسلام در جهان است ، باشد ، دست به اینگونه جنایات می زند و در یک روز ۳۷ نفر را به قتل می رساند به جرمی که فلان مذهب بوده و یا فلان عقیده را داشته است و اینها باید به خدا جواب بدهند و کشتن انسان ها به این سادگی نخواهد بود .

امام جمعه اهل سنت مسجد شیخ محله در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به نزدیک بودن ماه مبارک رمضان ، گفت : بهتر است خودمان را برای این ماه عزیز آماده کنیم تا بتوانیم نهایت بهره را از آن ببریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست