امام جمعه تاتار علیا گلستان:
شخصیت پیامبر (ص) بهترین الگو برای رشد و تعالی جوانان است
امام جمعه اهل سنت تاتار علیا گفت: شخصیت پیامبر گرامی اسلام بهترین الگو برای رشد و تعالی جوانان و نوجوانان جامعه اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند حاجی محمد جرجانی در نماز جمعه این هفته شهر تاتار علیا با اشاره به اینکه، نوجوانان و جوانان همچون غنچه های تازه شکفته شده در دامان طبیعت هستند تاکید نمود: شخصیت رسول اکرم (ص) بهترین الگو برای رشد و تعالی جوانان و نوجوانان جامعه اسلامی است.
وی در ادامه سخنان خود ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) گفت: امر به معروف و نهی از منکر از مهم ترین سفارشات امام جعفر صادق (ع) بوده است و لازم و ضروری می باشد که ادامه دهنده راه ایشان باشیم.
امام جمعه اهل سنت تاتار علیا با بیان اینکه، الگوبرداری از راه و منش انبیاء و اولیای الهی انسان مومن را به سعادت و خوشبختی می رساند، تصریح نمود: پیامبر اکرم (ص) بهترین کتاب، الگوی رفتار و گفتار را آورد که نمونه و الگویی حسنه است و امروز وظایف و تکالیف مسلمانان در قبال رسول اکرم(ص) بسیار مهم است.
آخوند حاجی محمد جرجانی بیان داشت: حضرت محمد (ص) الگوی کامل و شخصیت برتر تمام تاریخ است که پرداختن به زندگی ایشان و پیروی کردن از دستورات و الگو قرار دادن شیوه زندگی این پیامبر عظیم‌الشان، موجب موفقیت و پیروزی انسان می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست