شناسه خبر: 111021

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=111021

امام جماعت اهل سنت مسجد سعادتی بجنورد:
شرکت در انتخابات مسئولیت پذیری مردم را نشان می دهد
امام جماعت اهل سنت مسجد سعادتی بجنورد گفت: شرکت در انتخابات مسئولیت پذیری مردم را نسبت به ارزش های اسلامی و ملی نشان می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند عبدالعزیز داوری امام جماعت اهل سنت مسجد سعادتی بجنورد در گفتگو با خبرنگارما با اشاره اهمیت حضور در انتخابات ۱۴۰۰ تصریح کرد: مردم ولایتمدار ایران همیشه با حضور موثر خود در پای صندوق های رای  نشان داده اند که نسبت به ارزش های اسلامی و انقلاب و در واقع بخاطر ارزش هایی که شهدا جان خود را از دست دادند، همیشه مسوولیت پذیر هستند.

آخوند داوری  خاطرنشان کرد: متاسفانه همیشه دشمنان با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارند می خواهند مردم را نسبت به نظام و انقلاب دلسرد کنند ولی مردم همیشه نشان داده اند که پیرو رهبر خود هستند و اقدامات شوم دشمنان تاثیری در رفتارهای آنان ندارد.

وی  با تشویق همه مردم برای حضور در پای صندوق های راییادآور شد: همه افراد تاثیر گذار جامعه از فرهنگیان کشور گرفته تا روحانیت و اساتید دانشگاه های کشور باید مردم را برای حضوری حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ تشویق کنند.

فهرست