شناسه خبر: 8211

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=8211

در چابهار به وقوع پیوست؛
شرکت در جلسه ترحیم و فاتحه خوانی بزرگ خاندان هوت
مدیریت قبایل و طوایف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان همراه با هیئتی در جلسه ترحیم و فاتحه خوانی مرحوم حاج غلام قادر تاب زر ( هوت ) شرکت نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛  مدیریت قبایل و طوایف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان در معیت حجت الاسلام والمسلمین غلامی مسئول نهاد نمایندگی واحد چابهار از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان به شهر نگور شهرستان چابهار عزیمت و در جلسه ترحیم و فاتحه خوانی مرحوم حاج غلام قادر تاب زر ( هوت ) شرکت نمودند .
حسین قاسمی مدیریت قبایل و طوایف نهاد در این جلسه ضمن عرض تسلیت به خانواده و اعضای طایفه هوت ، از مرحوم حاج غلام قادر تاب زر بعنوان یکی از معتمدین و بزرگان خوشنام قبایل و طوایف استان یاد نمود .
مدیریت قبایل و طوایف نهاد در معیت حجت الاسلام غلامی و هیئت همراه در ادامه سفر جهت احوالپرسی و دلجویی با خانواده مرحوم شیخ شیران  رخش به روستای دلگان شیخ شیران بخش پلان دشتیاری شهرستان چابهار عزیمت و با خانواده آن مرحوم دیدار نمودند .
مرحوم شیخ شیران رخش  , بزرگ شیخین شیران در منطقه پلان بخش دشتیاری شهرستان چابهار بوده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست