شرکت  سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت چابهار به نمایندگی از نماینده مقام معظم رهبری در استان در تشیع پیکر پاک شهدای سانحه دریایی کنارک
مراسم تشییع پیکر پاک شهدای سانحه دریایی شناور (( کنارک))  با حضور مردم و مسئولین لشکری و کشوری . و مسئولین شهرستانهای چابهار و کنارک و خانواده معظم شهداء  در منطقه سوم نبوت دریایی کنارک برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از استان سیستان و بلوچستان مراسم تشییع پیکر پاک شهدای سانحه دریایی شناور (( کنارک))  با حضور مردم و مسئولین لشکری و کشوری . و مسئولین شهرستانهای چابهار و کنارک و خانواده معظم شهداء  در منطقه سوم نبوت دریایی کنارک برگزار شد.

در این مراسم سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت چابهار ،حجه الاسلام و المسلمین محرری حضور داشتند. و سلام حضرت آیت الله محامی نماینده مقام معظم رهبری را به خانواده معظم شهداء ابلاغ کردند.

عصر روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ناوچه کنارک دچار حادثه شد که بنابر اعلام روابط عمومی نیروی دریایی ارتش تعداد شهدای این حادثه ۱۹ تن بوده و تعداد مجروحان نیز ۱۵ نفر است که در وضعیت مناسبی به سر می برند.این مراسم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

فهرست