شرکت کنندگان در اولین دوره مسابقات مشترک قرآن کریم طلاب علوم دینی با حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دیدار کردند
شرکت کنندگان در اولین دوره مسابقات مشترک قرآن کریم طلاب علوم دینی با حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ، پیش از ظهر امروز شرکت کنندگان در اولین دوره ی مسابقات مشترک قرآن کریم ویژه طلاب علوم دینی سراسر کشور با حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی، دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار صمیمی که با حضور سرپرست معاونت فرهنگی و امور اجتماعی  و رئیس دفتر حوزه دبیر شورا صورت گرفت، مهدی صفی یاری ضمن تجلیل از طلاب و روحانیون حاضر در جلسه از نحوه برگزاری و نقاط قوت و ضعف این دوره به عنوان اولین دوره ی همکاری  قرآنی دبیرخانه با مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور سخن به میان آورد.

در ادامه این نشست صمیمی حاضرین به بیان دیدگاه ها و نظراتی در خصوص فعالیت های قرآنی و ضرورت پرداختن بیش از پیش به این موضوع پرداخته و از دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه و عوامل اجرایی این دوره از مسابقات تقدیر و تشکر کردند.

در آخر حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه به تشریح مختصر برنامه های قرآنی دبیرخانه شورا پرداخته و اظهار داشت: این دبیرخانه برنامه های ویژه ای برای قرآن کریم  ونخبه های قرآنی داشته و این برنامه ها در اولویت اول فعالیت های فرهنگی خواهد بود.

 

فهرست