به همت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه؛
ششمین اردوی فرهنگی راه رضوان ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت برگزار می‌شود
ششمین اردوی فرهنگی راه رضوان ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت کشور توسط معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ششمین اردوی فرهنگی راه رضوان ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت کشور توسط معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه از ۲۹ تیر ماه لغایت ۳ مرداد ماه سالجاری در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

براساس این گزارش اردوی راه رضوان امسال نیز با حضور قریب به ۳۶۰ نفر از طلاب و روحانیون ۹ استان در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

به گفته مسئولین برگزاری ششمین اردوی فرهنگی راه رضوان هدف از برگزاری این اردو، تقویت روحیه وحدت، معنویت، صمیمیت، همگرایی و تالیف قلوب افراد جامعه مخاطب، بهره مندی از برکات الهی مترتب بر زیارت مضجع شریف حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام، توانمند‌سازی جامعه مخاطب در قالب برگزاری کارگاه های آموزشی و معرفتی، می باشد.

همچنین اهداف دیگری همچون آشنایی با جاذبه‌ها و بهره مندی از میراث فرهنگی، مذهبی و تاریخی مشهد مقدس، تقویت تعاملات دینی، فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی و…، مبارزه با افراطی گرایی و اندیشه های تکفیری و تقویت باورهای مشترک مذهبی از جمله زیارت، توسل، تبرک و… از سایر هدف های برگزاری ششمین اردوی راه رضوان محسوب می شود.

ضمنا امسال بر خلاف سال های گذشته که اردو در دو مرحله برگزار می شد، کلیه کاروان‌های اعزامی استان‌ها در قالب یک گروه و در یک مرحله در مشهد مقدس حاضر می‌شوند.

گفتنی است اردوی راه رضوان همه ساله با حضور گسترده علما، اساتید، طلاب و روحانیون اهل سنت کشور در مشهد مقدس برگزار می شود.

۲ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • چگونه ثبت نام کنیم ؟ لطفا راهنمایی کنید؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   تیر ۱۵, ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   به دفتر امور اهل سنت استان خود مراجعه کرده و شرایط و ضوابط ثبت نام را جویا شوید.

   باتشکر مدیر سایت

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست