امام جمعه اهل سنت قروه
شعار امسال بسیج عمومی را برای رونق اقتصادی و جهش تولید فراهم می کند
امام جمعه قروه گفت: رهبر معظم انقلاب سال‌ها را بسیار هدفمند نام‌گذاری و قطعا این نام گذاری‌ها یک حرکت و بسیج عمومی را برای رونق اقتصاد و جهش تولید فراهم خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان،ماموستا هاشم نوری مقام معظم رهبری دارای جهانبینی بسیار دقیقی نسبت به مسائل روز است، ایشان در چند سال گذشته نام‌گذاری سال‌ها را حول محور اقتصاد و پیشرفت تعیین کرده‌اند و این نشان می دهد شخص رهبری توجه خاصی به اقتصاد و توسعه و توانایی کشور دارند.

امام جمعه اهل سنت قروه اذعان کرد: سال گذشته رهبر معظم انقلاب شعار سال را رونق تولید انتخاب کردند که تاثیرات بسیار مثبتی داشت.

ماموستا نوری گفت: وقتی هدف مشخص می‌شود کلا مسئولان و مردم حول و محور آن هدف حرکت می‌کنند، اگر حتی آن هدف ۱۰۰ درصد تحقق پیدا نکند ولی چون تمام نیروها به یک سمت معطوف می‌شوند تاثیرگذار خواهد بود.

امام جمعه اهل سنت قروه تصریح کرد: در سال گذشته شاهد رشد و شکوفایی و پیشرفت‌های مختلف در عرصه‌های اقتصاد و تولید و سایر بخش‌ها در کشور بودیم.

وی افزود: امسال هم که مقام معظم رهبری سال را با عنوان جهش تولید نام‌گذاری کرده‌اند قطعا این تاثیرات مثبتی خواهد شد و این نشان‌دهنده آینده‌نگری و دغدغه رهبری در این حوزه است.

امام جمعه اهل سنت قروه گفت: با توجه به اینکه کشور ما امروز در تحریم قرار دارد، نباید دست روی دست بگذاریم و دشمنان را نگاه کنیم باید با حرکت جهادی و جهشی چرخه اقتصاد را حرکت دهیم و رشد و شکوفایی کشور را استارت بزنیم.

ماموستا نوری اذعان داشت: به فرموده مقام معظم رهبری تهدیدات دشمنان برای ما فرصتی مغتنم است، لذا باید با استفاده از امکانات و توانایی داخلی به نوعی حرکت کنیم که هیچ نیازی به دیگران نداشته باشیم و نیازهای کشور را بدون اتکا به بیرون و تنها با تکیه بر توان داخلی چرخه اقتصادی را رو به جلو حرکت دهیم.

وی اظهار کرد: امروز کشور ما بر خلاف آنچه معاندان نظام به تصویر می‌کشند در بسیاری از حوزه‌ها به برکت نظام در ردیف پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا قرار دارد و حتی در بسیاری از مسائل هم از آنها جلوتر است.

امام جمعه اهل سنت قروه افزود: رهبر معظم انقلاب سال‌ها را بسیار هدفمند نام‌گذاری می‌کنند و قطعا این نام‌گذاری‌ها یک حرکت و بسیج عمومی را برای رونق اقتصاد و جهش تولید فراهم خواهد کرد.

ماموستا نوری گفت: برای پیشرفت و پیشبرد اهداف مهم‌ترین چیز وحدت و همدلی است لذا کل مجموعه کشور اعم از دولت و مردم باید همدل باشند و دست در دست هم و با هماهنگی، زمینه تحقق این شعار را فراهم سازند.

وی اضافه کرد: بخش خصوصی و بانک‌ها نقش بسزایی در تحقق شعار سال دارند و باید این بخش‌ها دست در دست هم داده و صادقانه فرمایشات مقام معظم رهبری را تحقق ببخشند.

امام جمعه اهل سنت قروه تاکید کرد: بنا به فرموده پیامبر اسلام، اگر علم و دانش در کره ثریا قرار داشته باشد مردانی از فارس به آن دست پیدا خواهد کرد لذا ملت ما توانایی دارد و با همدلی و عمل می‌تواند به این هدف برسد.

فهرست