مدیر حوزه علمیه محمدیه اهل سنت راز و جرگلان:
شعار امسال بهترین راهکار برای اشتغال زایی و حل مشکلات اقتصادی کشور است
مدیر حوزه علمیه محمدیه اهل سنت روستای اشرفدره راز و جرگلان گفت: اگر ما همچون سال های گذشته بتوانیم دستورات و فرمایشات رهبری را در زمینه تولید و اشتغال نهایی کنیم، قطعا تمامی توطئه های آمریکا و جیره خوارانش در ضربه زدن به پیکره اقتصادی کشور از بین خواهد رفت و ما شاهد شکوفایی اقتصاد کشور در جهان خواهیم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند اراز محمدی مدیر حوزه علمیه محمدیه اهل سنت روستای اشرفدره راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: حمایت از تولید ملی، بهترین راه‌حل اشتغال و مشکلات اقتصادی جامعه است. اگر آحاد ملت شریف ایران و همچنین مسئولان عزیز از تولیدات داخلی و کالاهای ایران حمایت همه‌جانبه داشته باشند، دیگر ما مشکل اشتغال نخواهیم داشت و چرخه اقتصادی کشور نیز بیش‌ازپیش رشد بسزایی خواهد داشت.

آخوند محمدی تصریح کرد: همه مردم و مسئولان باید این شعار رهبر را اجرایی و عملی کنند و در طول سال ۱۴۰۰ با تلاش و حمایت از تولیدکنندگان داخلی و خرید کالاهای ایرانی بتوانند سربلندی ایران را داشته باشند.

وی بیان داشت: تحریم های ظالمانه استکبار جهانی هرگز نمی تواند بر ملت ایران اسلامی تأثیر بگذارد، زیرا کشور ایران در سال هایی که تحریم بوده است در خیلی از زمینه ها خودکفا شده است و با وجود تحریم ها ما به آمریکا و دیگر مزدورانش در کنترل بیماری کرونا و ارائه خدمات درمانی ثابت نمودیم که تحریم ها بر ما هیچ اثری نگذاشته است.

فهرست