شناسه خبر: 3803

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=3803

شعرای اهل سنت به جشنواره بین‌المللی شعر غدیر دعوت شدند
مدیر روابط عمومی جامعة‌المصطفی(ص) العالمیه گفت: از شعرای عزیز اهل سنت دعوت می‌کنیم با ارسال آثار ارزشمند خود به هفتمین جشنواره بین‌المللی شعر غدیر، بیش از گذشته محبت و ارادت خود به عید سعید غدیر و مولای کائنات امیرالمؤمنین(ع) را به نمایش گذاشته و تأکیدی داشته باشند بر اینکه محبت اهل بیت(ع) محور وحدت و تقریب بین مذاهب اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از روابط عمومی بنیاد بین‌المللی غدیر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدرضا رضایی، مدیر روابط عمومی جامعه‌المصطفی(ص) العالمیه، گفت: در موضوع برگزاری پرشور هفتمین جشنواره بین‌المللی شعر غدیر که اکنون در حال برگزاری است از شعرای عزیز اهل سنت که از محبان و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) هستند، با توجه به سابقه ارزشمندی که در خلق آثار حماسی در منقبت غدیر و حضرت امیرالمؤمنین(ع) دارند، دعوت می‌کنیم با ارسال آثار ارزشمند خود، بیش از گذشته محبت و ارادت خود به عید سعید غدیر و مولای کائنات امیرالمؤمنین(ع) را به نمایش گذاشته و تأکیدی داشته باشند بر اینکه محبت اهل بیت(ع) محور وحدت و تقریب بین مذاهب اسلامی است.

وی با بیان ظرفیت‌های ارزشمند موجود در میان شعرای اهل سنت، اظهار کرد: ما با تمام وجود از حضور و مشارکت شاعران عزیز داخلی و خارجی در این جشنواره نورانی استقبال می‌کنیم. بسترهای لازم را برای دریافت آثار فراهم کرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم سهم کوچکی در ایجاد وحدتی بهتر و باشکوه‌تر در میان امت اسلامی داشته باشیم.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه به آدرس الکترونیکی dobarehghadir۷@gmail.com و یا به سایت اختصاصی جشنواره به نشانی www.alghadirfestival.ir ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی www.alghadirnew.ir مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست