شناسه خبر: 52795

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=52795

عضو دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:
شهادت شهید سلیمانی خط مقاوت را حفظ می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا محمدامین راستی امام جمعه موقت سنندج نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  اظهار داشت: حرکت استکبار جهانی، آمریکای جنایتکار نسبت به شهادت سردار مجاهد و خستگی‌ناپذیر، حاج قاسم سلیمانی هیچوقت نمی‌تواند باعث آن شود که مسلمانان خط مقاومت و خط پاسداری از قرآن و حریم اسلام و انقلاب را فراموش کنند.

وی افزود: امروز خون حاج قاسم سلیمانی درخت تنومند انقلاب را آبیاری کرد تا ریشه‌های این انقلاب محکم‌تر و بارورتر شود.

این عالم برجسته اهل سنت گفت: وعده خداوند حق است و انشاءالله اسلام بر استکبار پیروز می‌شود و احکام الهی اجرا و پرچم اسلام در دنیا به استهزا درخواهد آمد.

وی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های بارز این شهید بزرگوار، تلاش برای وحدت مسلمانان علیه تکفیر و دشمنان دین اسلام و انقلاب بود و لذا استکبار و صهیونیسم این رویکرد را برنمی‌تابیدند چرا که موجب شده بود مردم کشورهایی نظیر عراق، سوریه، یمن و … در قبال جبهه کفر مقاومت و ایستادگی کند.

 سردار سلیمانی ناجی ملت‌های مختلف بود

ماموستا مالکی مسول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دیواندره هم اظهار کرد:  سردار سلیمانی زمینه اتحاد را فراهم کرد و نقش کلیدی در جبهه تقریب و مقابله با دشمنان اسلام در عصر حاضر را ایفا کرد.

وی گفت: «حاج قاسم» در حقیقت الگوی کاملی برای تقویت پایه‌های وحدت در جهان اسلام بود و این مهم در مراسم تشییع میلیونی ایشان کاملا نمایان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست