شناسه خبر: 65187

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=65187

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس:
شهروندان گنبدی شرایط حساس کرونا را جدی بگیرند
عبدالقدیر کریمی گفت: مردم شهرستان گنبد کاووس پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را برای قطع زنجیره انتقال این بیماری جدی بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری گنبد کاووس، روند رو به رشد شیوع ویروس کووید ۱۹ و افزایش روزانه شمار مبتلایان به کرونا در شهرستان گنبدکاووس با وجود اعمال محدودیت‌های کرونایی سبب شد معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان از مردم درخواست کند پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را برای قطع زنجیره انتقال این بیماری جدی بگیرند.
عبدالقدیر کریمی در این خصوص گفت: با وجود محدودیت‌های اعلام شده توسط ستاد مقابله با کرونا و نیز بهتر شدن رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم، شمار مبتلایان به کرونا در گنبدکاووس همچنان صعودی است.
وی افزود: درحال حاضر ظرفیت تخت‌های بیمارستانی گنبدکاووس که برای بیماران کرونا پیش بینی شده با بستری شدن ۲۴۲ بیمار پر شده و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، بیماران جدید را به مراکز درمانی برخی شهرهای همجوار اعزام می‌کنیم.
کریمی با تاکید بر توجه بیشتر مردم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی اضافه کرد: مردم باید وضعیت قرمز و شرایط حساس این بیماری را درک کرده و اجازه ندهند این ویروس بیش از این مردم را مبتلا کند.

فهرست