ماموستا جمال کریمی
امام جمعه موقت بانه:
شهید سلیمانی به دور از تعصب‌ و حزب‌گرایی برای دفاع از جهان اسلام تلاش می‌کرد
امام جمعه موقت بانه گفت: شهید قاسم سلیمانی به دور از تعصب‌ و حزب‌گرایی برای حفظ امنیت و آسایش و دفاع از جهان اسلام تلاش می‌کرد همه باید با تاسی از راه پرافتخار این شهید در مسیر دفاع از ارزش‌ها تلاش کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا کریمی امام جمعه موقت بانه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: شهید قاسم سلیمانی که با درایت خود موجب خنثی شدن تمام توطئه‌های آمریکا، نه تنها در منطقه بلکه در جهان شده بود و این مهم خسارت بسیار سنگین برای آمریکای جهانخوار بود لذا امیدوارم با یاری خدای متعال حق خود را از آمریکای مستکبر بگیریم.
به گفته وی، شهید قاسم سلیمانی با ایثاری و فداکاری یک سرباز به تمام معنا مدافع مرز عزت و کرامت و دیده‌بان بصیرت نه تنها برای ایران اسلامی بلکه جهان اسلام بود.
به گفته امام جمعه موقت بانه، شهید قاسم سلیمانی به دور از تعصب‌ و حزب‌گرایی برای حفظ امنیت و آسایش و دفاع از جهان اسلام تلاش می‌کرد همه باید با تاسی از راه پرافتخار این شهید در مسیر دفاع از ارزش‌ها تلاش کنند.
وی با بیان اینکه شهید سلیمانی با درایت توطئه‌های آمریکا را در جهان خنثی کرد، تصریح کرد: واجب از حضور همیشه بموقع مردم فهیم و آگاه کشور در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن قدردانی کنیم و باید نظام و مسئولان در خدمت بی‌منت و جهادگونه در پی رفع مشکلات مردم و در رأس همه آنها معیشت و اقتصاد باشند.

وی دومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: در ۱۳ دی ۹۸ به دستور رئیس جمهور خبیث وقت آمریکا، سردار سلیمانی همراه همرزمانش ترور شدند و آنان جبهه استکبار به سردمداری آمریکا که ادعای حقوق بشر می کنند، ولی همواره دست به ترور می‌زنند.
انتهای پیام/

فهرست