شناسه خبر: 3597

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=3597

مدرس مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش :
شهید مطهری معلم اخلاق و ایمان بودند
حجت الاسلام جنید بنیادی ، مدرس مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در گفت ‌وگو با رابط خبری گیلان با اشاره به سالروز شهادت استاد شهید مطهری و بزرگداشت مقام معلم ، گفت : شهید مطهری معلم اخلاق و ایمان بودند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان حجت الاسلام جنید بنیادی ، مدرس مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در گفت ‌وگو با رابط خبری گیلان با اشاره به سالروز شهادت استاد شهید مطهری و بزرگداشت مقام معلم ، گفت : شهید مطهری معلم اخلاق و ایمان بودند .

وی با بیان اینکه شهید مطهری ، شخصیتی بزرگ و عالمی شایسته در جهان اسلام به شمار می رود ، افزود : ایشان آثار بسیار خوبی از خود به یادگار گذاشته که در سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .

مدرس مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش با بیان اینکه شهید مطهری در تاریخ جمهوری اسلامی ایران می درخشد ، خاطر نشان کرد : ایشان یک شخصیت ارزشی برای انقلاب اسلامی است و نام ایشان در تاریخ این انقلاب ماندگار و جایگاه ویژه ای دارد .

وی با اشاره به اینکه شهید مطهری خود را در راه اسلام و انقلاب اسلامی وقف کرده بود و در نهایت در همین راه به شهادت رسید ، اظهار داشت : داوزدهم اردیبهشت سالروز شهادت این شهید والامقام است که به حق با نام روز معلم نامگذاری شده است .

حجت الاسلام جنید بنیادی ادامه داد : پیامبران و انبیا الهی اولین معلمان بشر بودند که تعالیم و مفاهیم ناب دینی را به بشریت رساندند تا انسان را از جهل و نادانی نجات و به سعادت و خوشبختی برسانند .

وی با اشاره به اهمیت کار اساتید و معلمان در جامعه اشاره کرد و افزود : همه دستاوردهای علمی ، مادی ، معنوی و پیشرفت های امروز بشر در زمینه های صنعتی ، پزشکی و غیره حاصل فراگیری علم و دانش است و یادگیری علم و دانش منشا همه خوبی ها است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست