در پیامی
شورای افتاء کردستان اعدام ۳۷ نفر توسط دولت عربستان را به شدت محکوم کردند
علما و روحانیون، ائمه جمعه و جماعت و شورای افتاء مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اعدام ۳۷ نفر از فعالان فرهنگی و دینی توسط دولت عربستان سعودی را به شدت محکوم کردند.

به گزارش دبیرخانه شورای مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، علما و روحانیون، ائمه جمعه و جماعت و شورای افتاء مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اعدام ۳۷ نفر از فعالان فرهنگی و دینی توسط دولت عربستان سعودی را به شدت محکوم کردند.

اقدامات تروریستی و تجاوزگرانه و خونریزی‌های بی‌واهمه آل‌سعود فقط منحصر به ملت‌های منطقه در یمن، سوریه و عراق نبوده و ملت عربستان نیز از این فرمول‌های آمریکایی نگار مستثنی نیستند.

سالیان سال است که دولت وهابی آل‌سعود هر ساله به بهانه‌های واهی شمار زیادی از مردم خود را که چیزی به جز حق آزادی بیان و زندگی مسالمت‌آمیز را مطالبه نمی‌کنند از سر تیغ می‌گذراند و این بار نیز با اعدام ۳۷ تن از شهروندان مظلوم و بی‌گناه  عربستانی که چندی قبل بازداشت شده بودند بر جنایت و سیاهی کارنامه خود در حق انسانیت افزود و با صدور احکامی همچون اعدام و کشیدن به صلیب طومار جنایت خود را امضا کرد.

جنایتی که نشان از جاهلیت مدرن دولت آل‌سعود و نماد ریشه‌کن کردن حق‌خواهی و حق‌طلبی و خفه نمودن صدای عدالت‌خواهی است، روش حاکمان سعودی بوده که برای ادامه حکومت سراسر ظلم خود از هر جنایتی کوتاهی نکرده و برای آنان شیعه و سنی تفاوتی ندارد.

ما علما و روحانیون، ائمه جمعه و جماعت و شورای افتاء مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اقدام وحشیانه اخیر آل‌سعود ضاله در اعدام ۳۷ تن از فعالان دینی و فرهنگی عربستان را که پشتوانه‌ای جز حمایت دولت آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی را ندارد محکوم کرده و ایمان داریم پیام شهادت این شهدای مظلوم به توفیق الله در هم یپچیده شدن طومار حکومت آل سعود خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست