شناسه خبر: 10911

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=10911

امام جمعه نلاس سردشت
شورای نگهبان صیانت و نگهبانی از قانون اساسی
ماموستا رحیمی اظهار داشت:  ترور ناجوانمردانه سه نفر از نیروهای سپاه به دست ضد انقلاب و ایادی استکبار جهانی را محکوم  و ترور را در هرگونه ابعادی محکوم کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی ، حاج ماموستا رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران نلاس سردشت ضمن طلب شفا برای بیماران و اشاره به ترور جمعی از پیشمرگان کرد ، اظهار داشت:  ترور ناجوانمردانه سه نفر از نیروهای سپاه به دست ضد انقلاب و ایادی استکبار جهانی را محکوم  و ترور را در هرگونه ابعادی محکوم کردند.

رحیمی در بخش دیگری به اهمیت و وظایف شورای نگهبان اشاره کرد و افزود: شورای نگهبان صیانت و نگهبانی از قانون اساسی ،  انتخابات مجلس خبرگان رهبری ،  شورای اسلامی ،  ریاست جمهوری و نظارت بر قوانین مصوب از مجلس شورای اسلامی که مغایر با قانون اساسی و شرع اسلام نباشد را برعهده دارد و  آنها را با قانون تطبیق میدهد.  با توجه به وظایف خطیر شورای نگهبان همه هجمه ها و اتهامات بر آن سنگر حافظ نظام جمهوری اسلامی است. لذا با پشتیبانی از شورای نگهبان آنها را در امورات محوله و وظایف سنگین یاری نماییم

خطیب جمعه نلاس در بخش دیگری از خطبه ها ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) دهه کریمه اهل بیت(ع) را گرامی داشتند

وی در ادامه با اشاره به مسجد گوهرشاد مشهد اهمیت حجاب در بیرون و عفاف در درون را متذکر شدند و  به هفته حج و انتظار از حجاج با توجه به بیانات مقام معظم رهبری افزود :  حج نمونه بارز وحدت ،  همدلی و اخوت امت اسلامی به صورت عملی است. در حج ارکان ایمان ، ارکان اسلام  ، اخلاقیات و عدالت الهی وجود دارد و حج  را خودسازی  ذکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست