امام جمعه اهل سنت سمیع آباد تربت جام:
شورای نگهبان قانون اساسی با هوشیاری زمینه حضور افراد واجد شرایط انتخابات را فراهم کرد
مولوی امان الله برزگر گفت: مردم ایران می بایست با ملاک قرار دادن شرایط لازم جهت انتخابات فرد اصلح برای ریاست جمهوری، زمینه را برای حضور افراد توانمند در این عرصه فراهم آورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی امان الله برزگر امام جمعه اهل سنت سمیع آباد تربت جام در جمع نمازگزاران مسجد جامع این شهر ضمن تشکر از شورای نگهبان قانون اساسی در معرفی افراد واجد شرایط جهت انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: این اقدام سبب شد، افرادی که از لحاظ شایستگی حضور در این رقابت را دارند به مردم معرفی شوند.

وی افزود: مردم ایران می بایست با ملاک قرار دادن شرایط لازم جهت انتخابات فرد اصلح برای ریاست جمهوری، زمینه را برای حضور افراد توانمند در این عرصه فراهم آورند.

مولوی برزگر در ادامه با اشاره به ویژگیهای فرد اصلح اظهار داشت: به فردی رای بدهید که در ابتدای امر مسلمان باشد و تابع دستورات الهی وکتاب خدا باشد.

ایشان افزود: فردی را انتخاب کنید که به فکر اقتصاد ومعیشت مردم باشد محرومان و مستضعفان را دریابد. و جلوی اختلاس و دزدی و رانت خواری بعضی ها را بگیرد و نگذارد کشور اسلامی ما دسیسه و بازیچه غربی ها گردد.

فهرست